Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt magas lányok akik...

Vannak itt magas lányok akik ismerkednének?

Figyelt kérdés

Mivel én is elég magas vagyok (188 cm), szeretnék 175-180+ magas lányokkal ismerkedni :)


Ha van itt ilyen lány, annyit mesélnék magamról, hogy egyetemista vagyok (20 éves), szeretem az állatokat és a természetet, inkább részesítek előnyben egy magányos (itt jó értelemben) túrát mint egy sok emberes bulit :) szívesen sportolok, de a makettezés sem áll távol tőlem... Nyugodtnak és kiegyensúlyozottnak tartom magam, egyesek szerint helyes is vagyok :D


Ha van itt olyan lány, akinek felkeltettem az érdeklődését, az nyugodtan írjon vagy dobjon egy kommenet :)



2020. dec. 26. 22:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
Az állatokat én is szeretem :) Te miket szoktál csinálni velük?
2020. dec. 26. 22:44
 2/11 anonim válasza:
😂😂😂😂
2020. dec. 26. 23:02
 3/11 anonim válasza:

Vannak itt magas lányok?

167cm vagyok és kb. a legtöbb lány akit valaha láttam / ismertem magasabb volt nálam.


Szóval kicsit pointless kérdésnek érzem.

2020. dec. 26. 23:11
 4/11 anonim válasza:

Na azért nem mindenki 175-180+ centi.

Én pl. nálad magasabb vagyok, 170 cm, de a kérdezőnek nem lennék elegendő :D

Viszont becsülöm a kérdezőt, hogy magas lányt keres és nem ő is a 140 cm-es csajok között keresgél, mint ahogy a többi magas pasi. Az akkora pazarlás, 140 centis nőhöz teljesen tökéletes egy 150 cm pasi.

2020. dec. 26. 23:48
 5/11 anonim válasza:

Ha valaki alacsonynak érzi magát, akkor nyugodtan rám írthat. Ugyanazokat tudom elmondani magamról, mint a kérdező, csak alacsonyabb vagyok egy 5 centivel.

Emiatt 170-180 lenne az intervallum. Persze ha most valami 168 centi, akkor sem dől össze a világ.

(Aki esetleg 175 felett van, az először a kérdezőnél próbálkozzon, mégiscsak így fair)

2020. dec. 27. 00:03
 6/11 anonim válasza:

175 cm vagyok, szintén 20 éves, szintén egyetemista. Az érdeklődési körünk is hasonló, ha gondolod, írj :)

Ja, meg persze lány vagyok :D

2020. dec. 27. 00:18
 7/11 anonim válasza:

Az "ismerkedés" és "társkeresés" kategóriát valahogy fejben összemostam és Tiszasasnak olvastam 😂😂😂

Azt még megérteném ha a kérdező ott lakna, de ilyen kategória... 😂😂


Férfi létemre a témában nem tudok segíteni, de további jó ismerkedést!

2020. dec. 27. 00:40
 8/11 anonim válasza:
Én magam sem vagyok alacsony srác (186 cm), de sosem ez alapján kerestem partnert, hogy ő mekkora. Volt már igazán alacsony barátnőm is (olyan 158 centi körül), meg magasabb is.
2020. dec. 27. 10:05
 9/11 anonim válasza:
Sosem értettem miért ír egy ilyen nyominak akár csak ide az oldalra is egy csaj... Annyira lerí hogy a kutyának sem kell és hogy karácsonykor itt rí egy p1náért annyira de annyira szánalmas!
2020. dec. 27. 13:09
 10/11 $$$$$ válasza:

9-es tudod most kicsit nehez ismerkedni. Mert minden zarva és meg ráadasnak 20 orara haza kell erni.Lehet hogy vegre Januar 11.én vége lesz ennek. De az is lehet ,hogy meghosszabbítják . Szerinted most hol tud ismerkedni egy fiatal? Meg egyebkent a magas sracoknak nem olyan konnyü. Bar a kerdező meg annyira nem magas. Nekem már kicsit másabb a 203 centimmel. De nem ertem miert kötsz bele. Az a neve a kategorianak ,hogy ismerkedes. Ha ő itt akar ismerkedni akkor itt akar. Ha neked nem tetszik akkor ne írj kommentet. Vagy ne olvasd a kategóriát vagy fogadd el hogy ide lehet írni ilyen kerdest is. Meg egyebként is magas lanyoknak szol a kerdes. Te annak érzed magad ? 😂 . Mert ha nem akkor nem ertem miert kommenteltel.

20/F

2020. dec. 27. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!