Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy tudjam meg egy srác...

Hogy tudjam meg egy srác magasságát ha nem akarok konkrétan rákérdezni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy valami olyan témát hozok fel ahol a magasság közrejátszik és majd magától elmondja hogy milyen magas. Pl a kosárlabdázás, ezt a sportot általában magas emberek üzik. Viszont valami más témára gondoltam. Tudtok tippeket adni? Elöre is köszönöm!

2020. dec. 28. 15:03
 1/10 anonim válasza:
Mi van abba hogy megkérdezed, hogy hány cm magas?
2020. dec. 28. 15:08
 2/10 anonim válasza:
Szerintem ne bonyolítsd túl, kérdezz rá milyen magas. Én se nőttem nagyra de nem haragudnék meg egy ilyen kérdés miatt.
2020. dec. 28. 15:09
 3/10 anonim válasza:

Képzeld, találtam egy tök vicces tesztet, aszondja melyik rajzfilmfigura illik a magasságodhoz. Nekem Snoopy jött ki. Te mekkora is vagy?

De amúgy simán megkérdezheted :)

2020. dec. 28. 15:20
 4/10 anonim válasza:
Kérdezd meg! Mi baj történhet? Max az lesz, mint velem, hogy megkérdezem, megmondja és visszakérdez. Te megmondod mekkora vagy, és megy tovább a beszélgetés.
2020. dec. 28. 15:22
 5/10 anonim válasza:
Meg áll valahol az inas megnézed meddig volt a feje búbja utána mikor elmegy leméred egy szalaggal .
2020. dec. 28. 15:41
 6/10 anonim válasza:

Basszus...

Mérd meg magad és állj minél közelebb hozzá. Onnan nem gond saccolni.

Vagy a fal mellé kell állítani es lefényképezni. Valami kamu indokkal valami neves épület, esetleg szobor előtt. Ez is jó, onnan már tudod mekkora kb. cipő esetén 1-1,5 centit számolsz mínuszba.

28F

2020. dec. 28. 17:34
 7/10 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle! Nem fog megsértődni...
2020. dec. 28. 19:06
 8/10 anonim válasza:
Lmao, srácról beszélünk, azoknál nem kell köríteni. És nyugodtan tedd hozzá, hogy 180 centi alatt csak goblin, férfi ember nincs 180 centi alatt.
2020. dec. 28. 19:10
 9/10 anonim válasza:

Ésamúgy mekkora? Mármint a magasságod.


Így kérdezd.

2020. dec. 28. 22:26
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a vicces tippeket :)) sose láttam még a srácot, és képek alapján nem tudom megmondani alacsonyabb e nálam. Amit persze nem szeretnék :)) és ezért kérdezem. A találkozó valószínűleg csúszik következő évre.
2020. dec. 29. 00:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!