Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok/Hölgyek! Akad köztetek...

Lányok/Hölgyek! Akad köztetek olyan, aki szívesen ismerkedne egy 34 éves budapesti férfival?

Figyelt kérdés

Nem vagyok semmi jónak az elrontója. A kor és az alkat nem mérvadó, a színvonal annál inkább.

Gondoltam, megpróbálom én is itt, hátha. Ha van kedved írj és váltsunk pár levelet. :)


2021. jan. 1. 15:55
 1/8 anonim válasza:
Csak ha eltartasz, adsz havi 4k költőpénzt, autót a seg gem alá, és a nevemre írsz egy általam kiválasztott házat a budai milliomos negyedben. 22L
2021. jan. 1. 18:07
 2/8 anonim válasza:
Igen, írj. 72/N
2021. jan. 1. 18:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Említettem a színvonalat.
2021. jan. 1. 18:29
 4/8 anonim válasza:
1 es vagyok, fiatal feszes, szép kerek cici popsi, babap unci, te mit tudsz nyújtani? Az igényeket leiírtam😘
2021. jan. 1. 18:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyes, figyelj, hogy mondjam finoman? Messze jársz attól, akit keresek. Másfelől infúziót és ágytálat ne biztosítsak? Csak hogy ennyit se kelljen magadnak...
2021. jan. 1. 18:36
 6/8 anonim válasza:
Ingyen numera nincs aranyom xd
2021. jan. 1. 18:38
 7/8 anonim válasza:

Kérdező, te most a nevemben gyűjtögetsz?? Én is 34 vagyok és kiéhezett. :D

Viszont egyeske buta aranyásót kösz én sem kérem. Többi épelméjű csaj írhat. Jó lesz így kérdező, ha osztozunk? ;)

2021. jan. 3. 23:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Bánom is én, a kérdést törölni nem lehet, én innentől nem figyelem.
2021. jan. 4. 02:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!