Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nőkhöz, lányokhoz! Randiznáto...

Nőkhöz, lányokhoz! Randiznátok fülbevalós férfival?

Figyelt kérdés
Az újévben hamarosan fülbevalós leszek és szeretném tudni, hogy a hölgyek ezt mennyire utasítják el vagy díjazzák adott esetben.

2021. jan. 1. 16:24
A kérdező szavazást indított:
A fülbevaló kizáró ok, akkor is ha jól néz ki a viselője.
Attól függ, nem előny, de nem is hátrány.
Bejön az ilyesmi, a fülbevaló egy pozitívum is lehet.
Egyéb vélemény kommentben.
118 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
Van fülbevaló, ami mindenkin (férfi-nő) hülyén néz ki és a fültágítótól irtózok, de maga a tény, hogy fülbevalót visel a férfi nem zavar. Ha már én nem viselhetek, legalább vehetek neki pár szép darabot :D
2021. jan. 1. 17:09
 2/38 A kérdező kommentje:
Szerinted a mindkét fülbe sok? Milyen fülbevalókat vennél (bedugós, karika, ezüst/fém)? Te allergia miatt nem hordhatsz fülbevalót?
2021. jan. 1. 17:13
 3/38 anonim válasza:

Nem, nem sok szerintem. Én személy szerint a kisebb, szolidabb fülbevalókat tartom szebbnek. Mint kis "pötty" fülbevalók, ami egy színes kő csak, vagy pici lógó motívumok vagy kisebb karikák. Nem vagyok nagyon otthon bennük, mivel ugye nem szoktam hordani :D

Valamilyen okból, ha fülbevalót veszek fel begyullad a fülem. Elképzelhető, hogy gyenge fémallergia, mert anyukámnak is az van, de más fém cuccokat (karkötő/nyaklánc) simán tudok hordani minden gond nélkül. Szóval nem tudom pontosan.

2021. jan. 1. 17:20
 4/38 A kérdező kommentje:

Jó, hogy vannak ilyen lányok, mint te.

Ezekről mi a véleményed?:

[link]


Vagy erre, picit szélesebb:


[link]

2021. jan. 1. 20:27
 5/38 anonim válasza:
Szerintem szépek. Az első talán jobb, a második kicsit bumfordinak néz ki.
2021. jan. 1. 20:31
 6/38 A kérdező kommentje:
Melyik korosztályba tartozol, ha nem baj, hogy megkérdezem?
2021. jan. 1. 21:49
 7/38 anonim válasza:
19 vagyok, nemsokára 20.
2021. jan. 1. 22:13
 8/38 anonim válasza:
Hát engem különösebben nem zavarna a fülbevaló, se a fültágító,de csak annyit a fültágítóhoz, hogy az ne legyen olyan nagy karika, azon belül más nem zavar. Sőt egypár fiúnak még jól is áll ;) /L
2021. jan. 3. 17:05
 9/38 anonim válasza:
Nem a fülbevalón múlik, hogy vonzó-e valaki. (=
2021. jan. 4. 20:57
 10/38 A kérdező kommentje:
Alapvetően szerintem sem azon. Bár azért akadnak ,akik nagyon nem szeretik.
2021. jan. 4. 22:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!