Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnék egy frappáns ismerke...

Szeretnék egy frappáns ismerkedős szöveget, de nem igazán tudom úgy megfogalmazni, hogy átjöjjön rajta kit,mit keresek? Leírom mit szeretnék és aki totál magára ismer írjon.

Figyelt kérdés

Kb 180 magas barna hajú,szemű okos 40-es. Ápolt legyen. Jó humorú,kedves, jó beszélgetőpartner,jó problémamegoldó képességgel.

Sportoljon, olvasson. Szeresse a természetet. Kitartó legyen,jó állóképességű. Kicsit értsen a bütyköléshez. Legyen hobbija. Tudjon néha csendben maradni. Csak csendesen együtt hallgatni egymást. Szeresse az ölelkezést. Legyen nagy étvágyú és vállakozószellemű az ágyban.

Legyen egy normális keresete.

Szeressen kerékpározni. Kirándulni. Tisztelje a nőt. Ne várjon többet,mint amit adni tud. Legyen igazságos.

Szeresse a zenét,táncot. Könnyed és laza legyen. Szeressen élni.Ne görcsöljön és agyaljon,hanem kérdezzen. Meséljen magáról. Fogja a kezem.Ne legyen frusztrált.Ne akarjon már gyereket. Legyen terve a jövőre vonatkozóan,ne halódjon hogy már leáldozott.


2021. jan. 3. 12:59
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Jajj!
2021. jan. 3. 13:02
 2/21 A kérdező kommentje:
Ugye lehetetlen? 🙃
2021. jan. 3. 13:05
 3/21 anonim válasza:
Egyáltalán nem lehetetlen (az én barátom még több mindennek megfelel), de ahogyan előadod az nagyon taszító. Egy kapcsolat nem úgy működik, mint egy bevásárlólista, hogy te összeírod, hogy mit szeretnél.
2021. jan. 3. 13:08
 4/21 A kérdező kommentje:

Ennél gyorsabb és pontosabb szűrőt nem tudok megadni.

Nincs már kedvem és energiám hülyeségeket hallgatni és fölösleges köröket futni. Lehet nyers,lehet gáz de szerintem a másik oldalnak is egyszerűbb így.

Hidd el amit leírtam azt én is "hozom".

2021. jan. 3. 13:11
 5/21 anonim válasza:
Nekem is elég hosszú listám van. De az tuti, hogy nőként nem írnék az ágy témáról.
2021. jan. 3. 13:21
 6/21 A kérdező kommentje:
Az te vagy. Én nem szoktam álszenteskedni. Ez is az egyéniségem része.
2021. jan. 3. 13:26
 7/21 anonim válasza:

Keresek 40 éves,180cm magas,barna,hajú, barna szemű,férfit.

Intelligens,introventált, család alapítására készen álló urak, fényképes bemutatkozó levelét várja, egy.......

A pontozott rész a tiéd.

2021. jan. 3. 13:51
 8/21 A kérdező kommentje:

Majd privátban bizonyítok egy érdeklődő férfi kedvéért.

De kössz a segítséget. Egyelőre nekem kellene valamilyen szinten "megfelelni".

2021. jan. 3. 14:06
 9/21 anonim válasza:
Van rengeteg ilyen férfi,viszont ha idáig kellett lesüllyedned,hogy nőként itt keres párt,az valószínűleg azt jelenti,hogy bőven átlag alatti nő vagy,ami mellé nagy elvárásokat állítasz.
2021. jan. 3. 20:02
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem átlag alatti vagyok, hanem türelmetlen. Meg miért ne lehetne egyszer valami csoda szerencsém, és jutna a könnyebb út, hogy pont itt akadok rá.

Egyébként a tavasztól várom a csodát. Kicsit visszakapni a mozgásteremet, meg a hitemet.

2021. jan. 3. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!