Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért van ennyi LOVAS LÁNY a...

Miért van ennyi LOVAS LÁNY a tinderen?

Figyelt kérdés
Tele van velük a tinder, elképesztően felülprezentáltak ahhoz képest, hogy a lányok összarányában mennyire kevesen lovagolnak. Ez azt jelenti, hogy ha bemegyek egy lovardába, akkor mindenki pasizni akar majd, mert mindenki egyedülálló?
2021. jan. 8. 09:00
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
# a pálca méretére.
2021. jan. 8. 18:59
 22/34 anonim válasza:
Nem tudom de ott már nem csak a gyerek után leszel második, de már a megismerkedéskor is csak második lehetsz a lovak után.
2021. jan. 8. 20:46
 23/34 anonim válasza:
#22 ez kutyásoknál is igaz.
2021. jan. 8. 20:48
 24/34 anonim válasza:
#23 Bizony ám. Imádom, mikor az a szöveg szerepel a bemutatkozásban, hogy "az utolsó képen életem szerelme látható, nála jobban soha senkit nem fogok szeretni", és persze a kutya van azon a képen. Aztán meg csodálkozik az ilyen, hogy nem akarok tőle komoly kapcsolatot. Miért akarnék, ott van neki élete szerelme...
2021. jan. 8. 21:42
 25/34 anonim válasza:

Volt lovas párom, nem az volt vele a baj.

Neki az állatok mindig az első helyen szerepeltek az életben, ezért a lovagláson kívül még állatorvosi szakra is járt és menhelyen is segédkezett.

Annyira nyilvánvaló volt a fontossági sorrend, hogy rá is kérdeztem:

1. állatok

2. állatorvosi

3. én


Igazából ezzel nem lehet mit kezdeni, de azért még húztuk egy kicsit, mert a szex jó volt. Végül egyetemen összeismerkedtem egy homlokegyenest máshogy gondolkodó nővel, így a lovas lánnyal vége lett, megvalósíthatta az álmát. Csak azt nem értette meg soha, hogy nem kezdünk kapcsolatba csak azért, hogy legyen valaki.

2021. jan. 8. 22:43
 26/34 anonim válasza:

24: Amíg fent voltam társkeresőn addig nekem a cicó volt kint az utolsó képen, mert a leírásban is fel volt tüntetve, hogy nem válok meg a "főnöknőtöl", marad. :)


Én is úgy vagyok vele, hogy imádom (a macskákat en bloc) és mindent meg tudnék tenni érte, de azért tisztában vagyok azzal is, hogy egy párkapcsolat teljesen más. :]

Azon hölgyekkel akikkel találkozgattam meg beszélgettem hála az égnek, teljesen elfogadták! Sőt, az egyiktől kaptam egy cicás dobozt, amiben saját süteményt hozott, nagyon kedves kis gesztus volt! 😊

2021. jan. 8. 22:46
 27/34 anonim válasza:
#26 Amúgy félre ne értsd, semmi bajom az állatokkal, van két cicám, meg egy bolond tacskóm. És nyilván számít is ez. Csak szerintem nem kell az állattal való kapcsolatot az emberekkel való elé helyezni.
2021. jan. 8. 23:11
 28/34 anonim válasza:
Az állatosoknak azt kellene kiírni, hogy poliamorik.
2021. jan. 8. 23:43
 29/34 anonim válasza:
27: Ezt próbáltam én is sugallni/éreztetni, hogy megvan a kis speciális helyük a szívünkben a szeretett kisállatoknak, kisállatainknak, de nem egészséges ha előbbre helyezed őket. :)
2021. jan. 9. 11:00
 30/34 anonim válasza:
Én meg kismillió ELTE-és csajt láttam... az ELTE-vel valami nagy baj lehet, ha senki sem talál párt.
2021. jan. 9. 13:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!