Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezhet,hogy Tinderen szuperl...

Létezhet,hogy Tinderen szuperlákjkol az, aki egyszer már régeben törölt?

Figyelt kérdés
Vagy a rendszer is szórakozhat az emerrel és a srác nem is lájkolt valójában, csak úgy dobja a gép?
2021. jan. 10. 09:17
 1/4 anonim válasza:

A Tinder elég átverős, ahogy én tapasztaltam... 2x volt előfizetése, nulla sikerrel. Azaz 2 hónapig!

Sajnos a nők csak és kizárólag külsőről ítélnek meg. Elég uncsi már...

Hiába van jó munkahelyem, saját stílusom, vagyok magabiztos, magas, sportos, szeretem az állatokat, van jövőképem és terveim, mert nem vagyok külsőre 10/10. De nem értem, a nap végén úgysem a külsőmmel fizetünk a boltban, hanem a megteremtett értékekkel, és az ágyban sem a külsőm határozza meg a teljesítményem.

Ha gondoljátok, írjatok azért, hátha most valami csoda történik itt.


23/F

2021. jan. 10. 09:46
 2/4 anonim válasza:

"az ágyban sem a külsőm határozza meg a teljesítményem."


Viszont a külsőd határozza meg, hogy a nő mennyire izgul fel rád.


Kérdező, valószínűleg nem emlékszik már rád, ezért lájkolhatott újra.

2021. jan. 10. 10:48
 3/4 anonim válasza:
Ne keress logikát a Tinderben meg az ott lévő felhasználókban. Engem van olyan hölgy aki super like-olt, matcheltünk, de válaszra sem méltat 2 hete. 🤷‍♂️
2021. jan. 10. 10:56
 4/4 Drisha92 válasza:
Az összes szuperlájkom véletlen volt eddig...🤷‍♂️
2021. jan. 10. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!