Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, valakinek kedve...

Lányok, valakinek kedve ismerkedni? 31F Budapest

Figyelt kérdés

Szóval egyelőre elöljáróban rólam, nem a sarki fűszeresnél dolgozok, hanem egy bankban, mondjuk úgy középvezetői szinten, vagy valami ilyesmi.Szóval remélem nem vagyok gyökér és nem kell kölcsönkérnem egy randira...értsd így :D


185 magas vagyok, ami már elég ahhoz , hogy a felső polcon is tudjak tárolni dolgokat :D de azért a szék se törik össze alattam ha mégis túl magasan lenne valami és rá kell állni, mert csak 81 kg vagyok.


Rövid barna haj, kék szem (ami fényviszonyoktól függően állítólag zöld is lehet néha :D )


Nem barátkozni akarok, abból van elég, na meg 31 évesen már más prioritások is vannak :D


Nincs háziállatom és rövidtávon nem is lesz ez is tény.


Nem szülőkkel, hanem egyedül élek a saját lakásomban.


Képet nyilván küldök ha valaki érdeklődik :D

Távkapcsolatot nem keresek túlságosan :S


2021. jan. 29. 10:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
béjemvéd meg gucsi táskad van?
2021. jan. 29. 11:01
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, nekem nem kell kompenzálnom ezekkel semmit :D
2021. jan. 29. 11:06
 3/11 anonim válasza:
Én Pest megyében lakom. Az már lehet, hogy távkapcsolatnak minősülne?! :-D
2021. jan. 29. 11:07
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát amig csak 1 órát kell utazni nem :D Annyit munkahelyre is kell :D

Na de komolyan, Pest vonzáskörzete mondjuk mint Szigetszentmiklós nem távkapcsolatnak minősül.

2021. jan. 29. 11:11
 5/11 anonim válasza:

uristen ez csak szerintem szánalmasxdd?

Menny el valahova (buli,étterem) és csajozz be, ennyi :)

2021. jan. 29. 11:14
 6/11 anonim válasza:
Hát az a távolság, 1,5 órás út. :-D
2021. jan. 29. 11:15
 7/11 anonim válasza:
#5, nem akarom védeni a kérdezőt, de azt azért vágod, ugye, hogy most nincs sem buli, sem étterem?
2021. jan. 29. 11:16
 8/11 A kérdező kommentje:

7esnél a pont :D


Már minden bajom van, hogy itthon ülök a 4 fal között....

És valóban nincs SEMMI egy hülye kávézó se nyitva

2021. jan. 29. 11:21
 9/11 anonim válasza:
Mondjuk férfi vagyok, nem tudom minek olvastam el ez a kérdést de: nem értem miért kell bszogatni a kérdezőt? Egy nem hivalkodó normális leírást adott magáról, ami indításnak jó lehet? Mit kell bmw-zni? Ember, csak írt magáról pár sort..
2021. jan. 29. 11:28
 10/11 anonim válasza:
Elég szánalmas fíúka
2021. jan. 29. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!