Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nagy popsis, telt lányok! Van...

Felix Crux kérdése:

Nagy popsis, telt lányok! Van partneretek?

Figyelt kérdés
Ha nincs, szívesen beszélek veletek róla :)

2021. jan. 29. 17:42
 1/9 anonim válasza:
Nem, őket kerülik... sőt le is köpik.
2021. jan. 29. 18:05
 2/9 Kattoryory válasza:

Jaj annyira szánalmas amikor ennyire ordít hogy a kérdező lejjebb adná az igényeit és csak azért ismerkedne bizonyos típusú nőkkel.

Mikor értitek meg hogy ez nem nyerő? Ez kb olyan mintha odamegyek hozzád és elmondom hogy nembaj hogy csúnya és buta vagy, én úgyis ismerkednék veled mert annyira szerencsétlen és elkeseredett vagyok.

2021. jan. 29. 18:12
 3/9 A kérdező kommentje:

Fúú.. bocsánatkéréssel tartozom. Valóban félreérthető :(

Amit írtam, azért írtam mert az tetszik, és szeretnék megismerni ilyen nőt. Szóval nem hogy lealacsonyodom hozzájuk, hanem szex királynőkként tekintek rájuk.

2021. jan. 29. 18:19
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha azt írtam volna, ismerkedni szeretnék, az adminok törlik a kérdést, értitek?
2021. jan. 29. 18:19
 5/9 anonim válasza:
Felőlem írj, de korod?
2021. jan. 29. 18:29
 6/9 anonim válasza:
Végre egy pasi aki nem szeret csonttal játszani. Írj.
2021. jan. 30. 05:46
 7/9 anonim válasza:
4-es, ez konkrétan társkeresés kategória, KeK. Az a lényege, hogy ide írd ki, hogy társat keresel. Úgyhogy legközelebb bátran írd ki, hogy mi kéne, ha vóna'.
2021. jan. 30. 14:18
 8/9 A kérdező kommentje:
7es, már 2x törölték... :-/
2021. febr. 1. 16:36
 9/9 A kérdező kommentje:

6os,

Köszi a hozzászólást, írtam ;)

2021. febr. 1. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!