Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csajok nektek hol a határ az...

Csajok nektek hol a határ az udvarlás és a nyomulás között?

Figyelt kérdés
Én már kezdek belefáradni az ismerkedésbe az egyik azt mondja ne nyomuljak rá a másik azt kérte számon tőlem miért nem udvarolok neki normálisan tanácstalan vagyok úgy érzem akármit csinálok ezeknek semmi nem jó. Ti mit vártok el ha próbálnak veletek ismerkedni?
2021. febr. 4. 17:40
 1/4 anonim válasza:
A nők nem egyfromák. A semmit nem udvarolsz és a nyomulás közt is van egy elég széles skála. Lehet valaki jobban szereti az udvarlást, valaki meg távolságtartóbb. Én pl. a középutat szeretem. A néha flörtölgetés mindig jó,de ha lecuppantani nem lehet a srácot, annyira próbálkozik, az meg kellemetlen. Ehhez sajnos nincs útmutatás.
2021. febr. 4. 17:45
 2/4 anonim válasza:

Ahogy az egyes írja.


Nekem pl eleg lenne az, ha mondjuk naponta 2x beszélünk balami tartalmasabbat.

Engen leszív az, ha folyton azon kell stresszelnem, hogy erre-arra mit irjak. Sokszor eltűnök chatelés közben, mert nem tudok mit írni. Aztán majd valamikor ráírok a másikra, ha van témám. Nem szeretem az erőltetett beszélgetést. Nekem pl az is megnyugtató ha valakivel egymás mellett vagyunk csendben, zenével. De máskor meg be nem áll a szám.

2021. febr. 4. 18:25
 3/4 anonim válasza:
1 es szoval te egybol le akarod cuppantani a sracokat?
2021. febr. 4. 19:20
 4/4 anonim válasza:
Gratulálok hármas, hogy neked ilyen perverz a fantáziád, de semmilyen szexuális tartalomra nem gondoltam a szó leírásakor.
2021. febr. 4. 19:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!