Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Komolyak lehetnek a szándékai?...

Komolyak lehetnek a szándékai?Van egy fiú akivel megismerkedtem a munkahelyemen, elkezdtünk beszélgetni az interneten, egyszer találkoztunk, aranyos volt, mert beszélgettünk eggyik este mondta palacsintát csinált, és meglepett vele a munkahelyemen,

Figyelt kérdés
Nagyon jól esett. Oda figyel rám, emlékszik miket mondtam. Egy nagyon zűrös kapcsolaton vagyok túl. Jó volt vele lenni nagyon,jót beszélgettünk viszont nem tudom komolyak e a számdékai, bevolt rúgva eggyik este és szóba jött a szex stb... amikor találkoztunk azt mondta ő még szeretne viszont eltelt 3 nap, és azóta nem találkoztunk... vajon komolyak lehetnek a szándékai? Azt mondta ő nemtudja most szeretne e kapcsolatot, de sok mindig hiányzik neki
2021. febr. 6. 12:23
 1/4 anonim válasza:
Rossz helyen vagy, az ismerkedés kategória ismerkedésre szolgál.
2021. febr. 6. 12:31
 2/4 anonim válasza:
Azt mégis mi honnét a p...ból tudjuk, hogy mik a szándékai?!
2021. febr. 6. 12:47
 3/4 anonim válasza:
Hát abból hogy sütött neked palacsintát én azt veszem le hogy szívesen meghogyishívjákolna téged.De agyal még rajta hogy megéri-e neki ez a numera mert ugye ugyanannál a cégnél melóztok és cinkes lehet utána a szitu mindkettőtöknek.Ezért most várakozó állásponton van a házinyúlba nem lövünk csak ha támad férfi alaptörvényt betartva.
2021. febr. 6. 13:55
 4/4 anonim válasza:

#3 "Ezért most várakozó állásponton van a házinyúlba nem lövünk csak ha támad férfi alaptörvényt betartva"


Ez óriási! XD El is raktározom a memóriámba, későbbi időkre! :D

2021. febr. 6. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!