Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedvetek ismerkedni egy...

Lenne kedvetek ismerkedni egy 31 éves vas megyei sráccal?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


31 éves, vas megyei srác vagyok, szívesen ismerkednék korombeli lányokkal.

Lehetőség szerint a közelben lakókkal, de ha szimpatikus vagy, a távolságot is legyőzhetjük:)

Nemrég ért csalódás, kicsit befordultam miatta, meg amúgy is inkább introvertráltabb személyiség vagyok, és a Covid-szitu is hozzájátszik, hogy való életben nehezen ismerkedek.

Persze örülnék, ha valakivel összekoccanna a bevásárlókosarunk a Tescoban, de nem járok oda vásárolni:D

Tele vagyok szeretettel, ez meglátszik az alakomon is:) Tudok sütni, főzni, állítólag jól:) Szeretek zenélni, zenét hallgatni,

az elgondolkodtató filmeket, sorozatokat, szeretek társasozni és éjszakába nyúlóan beszélgetni:)

Szeretem a munkámat, bár sok a kihívás néha, de minden szempontból jól érzem magam:)

Csak egy társ hiányzik a mindennapokból, akivel megbeszélhetnénk a napunkat, akit meg lehet ölelni egy fárasztó nap után, és akivel közösen mindenféle programokat csinálhatnánk, vagy együtt döglődhetnénk filmet nézve:)

Nincs kifejezett ideálom, nem az alkatod számít vagy a hajad színe, hanem az, hogy milyen a kisugárzásod, mennyire lehet veled beszélgetni, mennyire tudod magad adni, és őszintének lenni.

Más kérdések alatti kommentek miatt előre jelzem, hogy nem biztos, hogy azonnal visszaírok, alszok, illetve dolgozok is:)



2021. febr. 22. 19:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A Covid szitu most épp nem játszik be, meg már nem vagyok befordulva, ezen kivül aktuális:)
2021. júl. 6. 22:49
 12/13 anonim válasza:
;)
2021. júl. 6. 23:02
 13/13 anonim válasza:
Ó... hogy én mennyit kerestem ilyen pasit mint te. Aztán feladtam, azt hittem ilyen férfi nincs is... és most vagyok valakivel, aki miatt a félig feladtam a személyiségemet. Hozzá alakítottam magamat, gondoltam majd megszokom. Hát nem... Sok sikert neked!
2021. okt. 9. 05:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!