Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha egy nőcsábász pasit visszau...

Ha egy nőcsábász pasit visszautasítanak, azt hogy éli meg?

Figyelt kérdés

Tehát tipikusan olyan emberről van szó, aki a legyet is röptében és szinte minden csajt megkap, de az akit már régóta nagyon meg akar kapni visszautasítja.

Nem rég visszautasítottam egy ilyet és azóta szinte haragszik rám, nem értem hogy miért amikor sok masikat is megkaphat akkor nem mindegy neki ez az egy?



2021. márc. 3. 22:33
1 2
 1/18 anonim válasza:
Keres egy másik nőt kb.
2021. márc. 3. 22:36
 2/18 CsAkEgyLáNY27 válasza:
Szerintem sérti az egóját
2021. márc. 3. 22:42
 3/18 anonim válasza:
Azért sértődött meg mert neki az kell amit nem kaphat meg, pl neked melyik a vonzóbb dolog? Az amit megkaphatsz vagy amit nem? Nem kell ezekkel foglalkoznod ha nem érdekel a csávó. Remélem tudtam segíteni
2021. márc. 3. 22:47
 4/18 anonim válasza:
Én ugyan ebben a helyzetben voltam tavaly. Én is vissza utasítottam egy nőcsábászt meg a haverját, aki szintén nőcsábász, amikor vissza utasítottam őket,megharagudtak és egyből azzal jöttek, hogy tuti meleg vagyok...(ami nem igaz), elég ciki volt a koliban ez a helyzet.😅
2021. márc. 3. 23:09
 5/18 anonim válasza:
Lehet hogy felvágja az ereit. Sajnos láttam ilyet, majdnem élőben. Mondjuk ott egy kis elmezavar is társul a dologhoz.
2021. márc. 3. 23:23
 6/18 anonim válasza:
Teljesen mindegy neki, de mit csináljon veled, ha elhajtottad? Smúzoljon veled vagy mi? Feküdj le vele és helyreáll a rend.
2021. márc. 3. 23:27
 7/18 anonim válasza:
Kitérdekel
2021. márc. 4. 05:30
 8/18 anonim válasza:
Jó nagy marhaság ez a kérdés is...
2021. márc. 4. 17:45
 9/18 anonim válasza:
Őszintén? Mintha egy szobában lenne 4 légy és csak 3-at tudna leütni. Ennyi. A negyedik elszállt.
2021. márc. 4. 19:53
 10/18 A kérdező kommentje:
Ha ennyire lesz*rja, akkor miért haragszik meg pikkel rám?
2021. márc. 4. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!