Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Facebookon csajozni? Összejött...

Facebookon csajozni? Összejött már valakinek?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy bejelölni ismeretlen lányokat és rájuk írni.
2021. márc. 8. 20:36
 1/10 anonim válasza:
Még nem jött be, vagy nem válaszolt vagy letiltott a pecsába.
2021. márc. 8. 20:56
 2/10 anonim válasza:
Szerinted kinek van kedve ahhoz, hogy egy random férfi ráerőltesse magát, és kéretlenül vegzálja?
2021. márc. 8. 23:14
 3/10 anonim válasza:
Hat 5-10 eve mukodott a dolog. Ma mar nem meno az fb. Instan tobb eselyed lenne. Csak ugye nem vagy meno gyerek igy instad sincs.
2021. márc. 8. 23:17
 4/10 anonim válasza:

Még 16 évesen volt, hogy egy nem nem a gimnáziumomba járó lányra rá írtam, de mivel benne volt egy facebookos golya csoportba így tudtam, hogy 1 hónapon belül (szeptemberben) már egy iskolába járunk.


Rettenetesen bénán írtam le és egyértelmű volt mit akarok, de működött.


Amikor elindulta tanév találkoztam párszor és végül nem jött össze, de ez egy teljesen más történek. A lényeg, hogy az elején mindketten akartuk.


Szóval technikailag lehetséges, de ez 16 évesen volt. A felnőtt világban nem hiszem, hogy ez működő képes, főleg nem ma.


3# Írta az instát, esetleg én is ott próbálkoznék. Ott nem olyan nagy dolog ha bekövetsz valakit, likeolod 1-2 képét. Ha vissza likeol vagy visszakövet, akkor tudod, hogy kölcsönös LEHET (nem feltétlenűl az) a vonzalom és utána ráírsz.

2021. márc. 8. 23:46
 5/10 A kérdező kommentje:
Az insta is jó azt is akartam írni. De mi van akkor ha pl elfogynak az emberek? Meg sokszor van az hogy rajongói insta profilokat dob ki hogy kövessem be?
2021. márc. 9. 19:34
 6/10 anonim válasza:
szégyen vagy nem, 23-24 évesen próbálkozok ezzel, sajnos többnyire ha kapok is választ, akkor az illető tudja már, hogy nem tervez velem komolyan 😅
2021. márc. 10. 06:28
 7/10 anonim válasza:

5# Soha sem fogynak el az emberek. :D


Ha akarod menj fel egy olyan insta profilra, akik 10 ezre követnek és nézd végig a követőket. Ott van 10 ezer ember, akiknek a fele a feltételezhetően nő.


Plusz ha megfelelő influencert nézel lehet nagyrészt nő követi és ráadásul olyan érdeklődési körű, aki keresel.


Persze ezeket csak most találom ki, szóval tudsz ennél még inteligensebb megközelítést is találni.


Amúgy ... egyszerűbb lenne ha szimplán letöltenéd a Tindert.

2021. márc. 10. 10:43
 8/10 A kérdező kommentje:
Tinderezek de ott meg nem nagyon írnak vissza.
2021. márc. 10. 18:40
 9/10 anonim válasza:

8# Oké, akkor ezen kéne picit javítani.


Az a baj, hogy az ott lévő nők ismerkedni szeretnének vagy minimum beszélgetni.


Ha ők nem írnak vissza, akkor főleg nem fog olyan nő vissza írni instán vagy facebookon aki amúgy nem feltétlenűl akar ismerkedni vagy beszélgetni random emberekkel.


Szóval előbb próbálkozz a könnyebb platformon (tinder) majd ha az megy, akkor esetleg próbáld az Instát.

2021. márc. 10. 19:21
 10/10 Bigbob91 válasza:
Nekem igen össze jött!
2021. márc. 12. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!