Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan találkoztatok jelenlegi...

Hogyan találkoztatok jelenlegi párotokkal?

Figyelt kérdés

Illetve azt is leírhatjátok, hogy előző párjaitokkal hogyan.

Légyszi kort és nemet is írjatok!



2021. márc. 21. 04:31
1 2
 11/12 anonim válasza:
Bocsánat, régi válaszomat másoltam. Nem tavaly nyáron, hanem 2018 nyarán született a lányunk.
2021. márc. 22. 12:12
 12/12 anonim válasza:

Osztálytársak vagyunk így az "igazi" találkozás a gimiben történt meg.

A sztorihoz hozzá tartozik, hogy én egy apróka, nagyon elhanyagolható faluból mentem fel Pestre tanulni, míg a barátom világ életében ott élt.

A sors iróniája, hogy a keresztszülei viszont pont a mi falunkban élnek és kimondottan jóba vannak az én családommal is, persze ezt először nem tudtuk.

Kialakult a szimpátia, első csók stb stb stb.

Egy idő után a család is szóba került, azt hiszem mutatott valami családi fotót és ott vigyorogtak a falumbéli arcok. Először teljes értetlenkedés. Honnan ismered őket? Ők a kereszt-szüleid? De biztos vagy te ebben?

Amikor anyukámmal dumáltam megemlítettem neki a dolgot... Persze beindult a forró drót és a másik család is hihetetlenkedve igazolta, hogy bizony a keresztfiukkal randizgatom.

A következő meglepetés az az volt,amikor kiderült hogy mi igazából nem is a gimiben találkoztunk először, hanem még nagyon piciként a falumban. :))

2021. ápr. 12. 13:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!