Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik nem bánják, esetleg még szeretik is ha egy pasi nagyon érzelmes, romantikus?

Figyelt kérdés

Ismerkednétek egy olyan sráccal, aki tényleg annyira szerelmes tud lenni, hogy szinte minden más megszűnik létezni számára?

Nem azt mondom, hogy ilyen beteges szinten, de már kétszer is kidobtak amiatt, mert túl hamar és túlságosan erős érzelmeim lettek a másik iránt. Úgy veszem észre ez a nők többségének nem imponáló, és/vagy megilyednek tőle.

Pedig nem tartom magam rossz pasinak, Pesten élek, dolgozom, sokminden érdekel. 184 centi vagyok és kb 80kg. Kicsit lehet elvont vagyok, ilyen álmodozó típus. Egyszerűen nem tudom, mi a baj velem.

25/F



2021. márc. 27. 21:52
 1/10 anonim válasza:
Én addig gondoltam azt, hogy szeretem a nagyon érzelmes férfiakat,amíg meg nem ismertem egyet közelről. Azért amikor a pasi sírósabb nálam, az nem szexi.
2021. márc. 27. 22:03
 2/10 anonim válasza:

Annyira romantikus vagy, hogy a #szex szót írod be elsőnek a szavakhoz.

Egy férfi szerintem ne használja magára a pasi szót mert nem férfias.

2021. márc. 27. 22:05
 3/10 anonim válasza:
szernintem meg az nem szexi, amikor a lányocskák megakarják mondani, hogy mitől lesz férfi a férfi. titeket is küldjünk el a konyhába, meg szülni?
2021. márc. 27. 22:15
 4/10 A kérdező kommentje:

#2

Itt a sorrend sosem az, mint amit megadsz, de mindegy... szex tag csak azért van, mert népszerű 😅

2021. márc. 27. 22:16
 5/10 anonim válasza:
#3-nak teljesen igaza van. A nőknek sose jó semmi, de ha nekik mondják meg a frankót, akkor is csak besértődni tudnak.
2021. márc. 27. 23:12
 6/10 anonim válasza:
Én azért nem kezdeményeznék kapcsolatot egy ilyen típusú emberrel, mert én sajnos ugyanebbe a kategóriába tartozom, és ha egyikünk sem erős személyiség, már-már túl gyengéd lenne az a kapcsolat
2021. márc. 27. 23:17
 7/10 anonim válasza:
A romantikus és a gyanúsan szeretethiányos azért nem egymás szinonimái. Romantikus az, ha virággal érkezik és észreveszi, hogy a naplemente legalább olyan szép, mint én, a tapadós meg az, ha kimegy és sms-t ír a vécéről, hogy "máris hiányzol". Az tényleg ijesztő, ha valaki még biztos nem ismerhet annyira, de már én vagyok a világ közepe és 20 évre előre megtervezi az életünk. Hiába vágyik erre a nők többsége, élőben megszólal a vészharang, hogy akkor én akárki lehetnék - mert ha ilyen könnyen fellobbant az a láng, az inkább kivetítés, mint nekem szól.
2021. márc. 28. 14:03
 8/10 anonim válasza:
Nem
2021. márc. 29. 21:52
 9/10 anonim válasza:

#8


Köszönjük.

2021. márc. 29. 22:09
 10/10 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. 31/F
2021. máj. 11. 02:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!