Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt ezen a szép oldalon...

Van itt ezen a szép oldalon olyan, akiknek előny az, ha nagyobb a korkülönbség a másik félnél? (leszbikus)

Figyelt kérdés

Szeretnék ismerkedni, beszélgetni (és még idesorolhatnék egy csomó szinonímát) leszbikus nőkkel :) Nekem valahogy pluszpont, ha nálam jóval idősebb az illető, de persze az se zavar ha nem. Inkább törekedek arra, hogy mindenről lehessen beszélgetni őszintén, nyitott és kíváncsi legyen új tapasztalatokra :)

Remélem nem lett túl katyvasz.

21/L Budapest



2021. márc. 30. 15:28
 1/4 anonim válasza:

Mennyi az a "jóval idősebb"? (:

Egyébként nekem teljesen mindegy a kor,ha megértjük egymást.


N

2021. márc. 30. 21:58
 2/4 A kérdező kommentje:

Gondolok itt kb 10év különbségre. Egyébként én is ugyanígy gondolom, csak azok a tulajdonságok amiket szeretek, az általában idősebb korosztály képviseli.

De ugyanolyan szívesen ismerkedek mindenkivel, ez csak amolyan első benyomásos "plusz".

2021. márc. 30. 23:14
 3/4 anonim válasza:

Akkor jól gondoltam ezt a kor dolgot.(:

Ahha,értem,és ez még így nagy vonalakban is teljesen oké.

Amúgy pont 10 évvel vagyok idősebb Tőled.

(:

2021. márc. 30. 23:40
 4/4 anonim válasza:
Szia 26 vagyok ha szeretnél ismerkedni írj bátran 😁
2021. ápr. 2. 12:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!