Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hajdúbihari Debrecen körüli...

V-Balazs kérdése:

Hajdúbihari Debrecen körüli 13-20 éves értelmes emberek, Ki szeretne beszélgetni, barátkozni, (párt találni esetleg) Discordon? Virus idején eléggé nehéz szerintem mindenkinek.

Figyelt kérdés
Hogyha valakinek lenne kedve akkor az írjon priviben

2021. ápr. 10. 12:28
 1/6 anonim válasza:
13??? Mifsz? Rohadtul nem nehéz, csak agy kéne hozzá.
2021. ápr. 10. 13:51
 2/6 A kérdező kommentje:
1, Az attol füg hogy kiröl van szó, A visszahuzodobbak azok szerintem nagyobb valoszinüséggel így jobban szeretnek ismerkedni. Meg igazábol agy és önbizalom kéne.
2021. ápr. 10. 15:38
 3/6 anonim válasza:
Igen, eleg szar agy nelkul ismerkedni. De fiatalok vagytok, talaljatok fel magatokat. Lehet parkban, padon, foldon, lepcsohazban, pinceben is csinalni, nem kell hozza agy.
2021. ápr. 10. 15:42
 4/6 anonim válasza:
"Értelmes" ki vagy te?
2021. ápr. 10. 17:34
 5/6 A kérdező kommentje:

Okés, az Értelmes szót ne nézzétek.

Mert igaz elirtam senki sem értelmes mindenki úgy jo ahogy van ^^"

2021. ápr. 10. 19:37
 6/6 $$$$$ válasza:
Haver nekem semmi bajom azzal, hogy itt akarsz ismerkedni. A vírus miatt most tenyleg nehez. De azert a 13-20 nagyon nem egy korosztaly. Ezt gondold mar át😂. Egy 13 eves még egy álltalános iskolas kisgyerek. Egy 20 eves pedig már egy felnőtt ember.... Semmi dolguk sincs egymassal.
2021. ápr. 10. 23:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!