Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 22 éves srác vagyok. Normális,...

22 éves srác vagyok. Normális, magyar. Valakinek volna kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elsősorban a Dunántúlról, vagy Pestről keresek valakit, akivel összeköthetném az életem.

De nem mondok nemet, egy távkapcsolatra sem. Az sem számít, hogy a csonkahonban lakj.🙂



2021. ápr. 27. 07:15
1 2
 1/18 anonim válasza:
hungarista vagy?
2021. ápr. 27. 11:04
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nyilas.

Csupán nemzeti érzelmű, konzervatív fiatal.

2021. ápr. 27. 11:08
 3/18 anonim válasza:
Nemzeti érzelmű 😂😂😂😂😂😂😂
2021. ápr. 27. 12:02
 4/18 A kérdező kommentje:

Képzeld igen.

Tarthatod ezt viccesnek, de ez elég komoly ügy. Számomra nem ezek a rajzolt határok jelentik a magyar nép, a nemzet határait, hanem a Kárpátok vonulatai.🇭🇺

2021. ápr. 27. 12:05
 5/18 anonim válasza:

Uristen.

De hülye vagy.

2021. ápr. 27. 12:08
 6/18 A kérdező kommentje:

Légyszíves fejtsd ki, hogy miért?


Lehet, hogy nem egy ideológiát vallunk, de nem is kell.

2021. ápr. 27. 12:11
 7/18 anonim válasza:
Mert a nemzet határai nem a kárpátok. Ez tény.
2021. ápr. 27. 12:13
 8/18 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztában vagyok.

Bocsánat, rosszul fejeztem ki magam.

Ugyanakkor a Magyar királyság határai igen.

2021. ápr. 27. 12:17
 9/18 anonim válasza:
Az meg már nincs.
2021. ápr. 27. 12:19
 10/18 anonim válasza:

A magyar ajkúak határairól beszélsz - ebbe talán nem köt bele senki.


Amúgy meg én sem értem hogy miért ciki manapság kiállni a magyar értékek mellett. Manapság a multikultúra a menő és az elfogadás, az már teljesen mindegy hogy ki mit képvisel, a lényeg hogy neoliberális nézeteket valljon és fogadja el az új nyugatias értékeket igaz? Már ha csak kimondja valaki hogy nemzet, akkor náciként bélyegzik meg, ez a szánalmas és undorító.


Ha valaki Istenben hisz azt kinevetik, ha valaki hagyománytartóan él azt kiközösítik, ha nem úgy öltözöl hogy unisex cipőt hordasz vagy mintás-lila, sőt felemás zoknit, szakadt nadrágot, akkor egy senki vagy.


Itt gyakorin a válaszadók legtöbbje csak azért jár fel ide hogy kinevessen, gúnyolódhasson a másikon vagy a kérdezőn. Értelmes válaszra már időt sem szánnak.

Az elfogadást hangoztatják, de mégsem képesek a másik válaszát nyitottan fogadni, egy csőlátású társadalomban élünk, ahol klikkesednek az emberek és semmi összetartás nincs, főleg nem nemzeti alapon.


Szintén 22 vagyok de mivel férfi így hozzád hasonlóan barátnőt keresek, de itt gyakorin eszembe sem jutna próbálkozni, viszont örülök hogy van olyan korombeli aki mérsékelt konzervatív. 🇭🇺💪

2021. ápr. 27. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!