Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Aki tinderen ismerkedik...

Aki tinderen ismerkedik milyen szöveggel ír rá a másikra/milyen szöveggel írnak rátok ?

Figyelt kérdés

Szóval nyilván a férfi oldalról a kérdés, hogy mi az amivel ti hódítotok... ne mondjátok, hogy mindenkinek kitaláltok valami egyedit , mert a lányok 90% nál nincs semmi bemutatkozó szöveg :D


Női oldalról pedig volt már olyan, ami egész vicces humoros dolog volt ? Vagy igazából úgyis a kép számít és a szia mizu is elég akkor ?


2021. ápr. 27. 10:51
1 2
 1/11 anonim válasza:

Annyit írtam a nőknek, hogy mondjon 2 okot ami miatt jobbra húzott, ha elég érdekes legalább az egyik ok, beszélgetek vele, ha egyik sem, törlöm. Iszonyú hatékony szűrő, a selejtet azonnal el lehet távolítani ezzel, aki pedig valóban akar vmit azzal nagyon jó lesz/volt.


nők mivel nyitnak? egy szmájli, vagy sziamizu.

nagyon nagyon ritkán kaptam egy hosszabb kifejtést a képemhez, bemutatkozómhoz, magáról. de ez ilyen 100/1

2021. ápr. 27. 11:45
 2/11 anonim válasza:
Általában a képeire, leírására, szoktam valamit reagálni/írni, például ha formás a hölgyemény, akkor írhatod azt, hogy Szia tetszik a formád, jól mutatnál az új konyhámba.
2021. ápr. 27. 14:01
 3/11 anonim válasza:
#2es Komolyan van aki iyen szövegre egyáltalán válaszol ?XD
2021. ápr. 27. 17:16
 4/11 anonim válasza:
#3 Nem csak rögtönöztem egyet, de ha valakinek ilyen a humora annak bejöhet.
2021. ápr. 27. 17:28
 5/11 anonim válasza:

Általában ha van leírás, ahhoz kapcsolódóan érdemes. És magadnak pedig érdemes olyan kiírást kitenni, ami kérdéseket szül a lányban, illetve lehet rá reagálni, így akkor rögtön lesz téma.

Lányként mondom, #1-é nagyon jó! Én is ilyesmikkel szoktam szűrni, hogyha a srácnak nincsen témája.

2021. ápr. 27. 19:43
 6/11 anonim válasza:
Kösz 🙋🏻‍♂️
2021. ápr. 27. 22:04
 7/11 anonim válasza:

Szerintem a szia mizu rossz indítás, mert mit válaszolnak rá?

-Szia, mizu?

-Semmi, és veled?

-Semmi.


Valamivel mindenképpen tovább kell vinned a beszélgetést. Legjobb a fotó vagy bemutatkozó alapján kiragadni valamit majd arról beszélgetni. Legrosszabb esetben magadról írj egy rövid, humoros bemutatkozót, így ha van kedve megismerni, bele tud kérdezni. Ugyanakkor 90%-ban külsődtől függ, mennyire lesz motivált a másik oldalon.

Nőktől én se kaptam kreatív ráköszönést, csak mosolygás vagy szia, de nem is lett belőle több. Gyengébbik nem rosszabbnak tűnik a kezdeményezésben, vagy csak én voltam peches.

2021. ápr. 28. 07:33
 8/11 A kérdező kommentje:

Akkor az én tapasztalatom az, hogy igazából bármit írok a válasz mindösszesen egy szia lesz :D aztán kezdhetem elölről kb , ők meg olyan még nem volt , hogy írjanak :D


Sőt kreatívat mit írjak? ha nem ad semmi támpontot hozzá, mert bemutatkozó rész nagyrészt üres. Na meg tudom hogy 90% ban nem is válaszol, akkor a franc tölt el vele sok időt ha tudom , hogy nem is érdekli nagyon nagy valószínűséggel... Az meg hogy válaszol e egyáltalán kb nem ettől függ mint ahogy itt fentebb írták, kép tetszik nem tetszik .... méghogy a férfiak a felszínesek, nők megnézik az első képet , a többit kb akkor ha matcheltünk, a bemutatkozást meg csak azután miután ráírtál , már ha megnézik egyáltalán:D

2021. ápr. 28. 07:41
 9/11 anonim válasza:

8# Tinder egy alkalmazás, aminek az a lényege fotó alapján választasz potenciális partnert, ha szimpatikus külsőre elolvasod a bemutatkozót és ha párba álltok beszélgettek. Ezen miért kell kiakadni?

Te is ugyanúgy felszínes vagy, hiszen kép alapján döntöd el, kit húzol jobbra vagy balra, majd beszélgetéstől függően találkozol valakivel vagy sem. Szerintem nem lesz kapcsolatod, amíg minden nőről ilyen degradálóan gondolkodsz, miért akarsz egyáltalán párkapcsolatot?

2021. ápr. 28. 08:28
 10/11 anonim válasza:

Figyelj, te magad miért húzol egyáltalán jobbra olyan nőt, aki nem ír bemutatkozót, és láthatóan felszínes?

Aki csak képet rak fel, az valószínűleg maga is csak azt fogja nézni.

2021. ápr. 28. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!