Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Élettársra, "férjre" vágyó...

Élettársra, "férjre" vágyó MELEG srácok, milyen lenne számotokra a tökéletes férfi, az Álompasi? Külsőre, belsőre?

Figyelt kérdés

Minél hosszabb és részletesebb választ írsz, annál jobb!

A külső ideálhoz képet is linkelhetsz akár.

KORT IS, légyszi!

(Nemet nem muszáj ;) :D :D )


Köszi :)



2021. máj. 3. 01:23
 1/7 anonim válasza:

Melegként írom Neked,hogy a melegek többsége képtelen tartós kapcsolatban élni.

Négy kapcsolattal a hátam mögött, ezt teljesen ki merem jelenteni.

Mindegyik nagy fogadkozással indult, nagy vallomásokkal,szeretlek éjjel nappal megerősítésekkel. Aztán egy - két év után jött Mr. Szuperebb és tökéletesebb, úgy szakítottak fél óra alatt,mint a huzat.

Addig én voltam nekik a varázslat, a tökéletes.És ami a poén, egyiknél sem volt előjel, vagy gond, nem jeleztek...


Már nem hiszek ebből a szempontból egyetlen melegnek sem :)


52 F

2021. máj. 3. 03:03
 2/7 anonim válasza:
én feleeség lennék
2021. máj. 3. 07:55
 3/7 A kérdező kommentje:

#1, veled privátban "számolok", mivel tudom, ki vagy :)

#2, oké, de nem az volt a kérdés, Te ki lennél, hanem, hogy milyen pasit szeretnél férjnek külsőre és belsőre. Szóval, valami használható infó...

2021. máj. 3. 10:01
 4/7 anonim válasza:

Hát, akkor én írok ide, ha már senki sem ír :D

Én 21 éves meleg fiú vagyok és hosszútávú kapcsolatot szeretnék.

Belsőre, mindenképp legyen intellektuális, ne féljen az újtól, tudjunk kimozdulni, kirándulni mindenfelé, őszinteség, hatékony problémamegoldás nagyon fontos számomra.

Külsőleg pedig nincsenek nagy elvárásaim, leginkább az 'aranyos', kevésbé fiús srácok jönnek be, (nem feminim!), adjon magára, ne legyen elhízott.

Tényleg nincsenek nagy elvárásaim, a minimum. Ha röviden kellene összefoglalnom, olyan legyen, amilyen én vagyok :)

2021. máj. 5. 21:37
 5/7 A kérdező kommentje:
És mi számodra a hosszútáv?
2021. máj. 5. 21:39
 6/7 anonim válasza:

Meglepődtem a legutóbbi válaszon, mert én is 21 éves fiú vagyok, és én is tartós kapcsolatot szeretnék, bár nem keresem kifejezetten. Nyitott lennék egyszerű barátkozásra is.


Az intelligencia számomra is nagyon fontos, de az előttem válaszolóval ellentétben én nem az újdonságok felé való orientálódásnak örülnék a másiktól, hanem kicsit "régimódibb", konzervatívabb szemléletnek, a belső értékek terén.


Kiemelten fontos hogy legyen értelmes, intellektuális, meg tudjuk beszélni a dolgokat és tudjon érvelni, legyen vitakultúrája.


Számomra nem lenne baj, hogyha kicsit hájasabb lenne, külső tekintetében nagyon vonzó számomra a fiúk hasa :D

2021. máj. 8. 16:19
 7/7 anonim válasza:

- Barna haj.

- Barna vagy zöld szem (plusz ha szemüveges)

- 170-185 cm közötti.

- Intelligens

- Szeressen menni ide-oda

- Szeressen sportolni időnként de nem kell hogy izomállat legyen.

- Velem viszonylag egykorú ( plusz mínusz 5 év)

- Ne legyen az ország másik felében.

2021. máj. 8. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!