Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért lehet az, hogy könnyebbe...

Miért lehet az, hogy könnyebben találok nőt szexre, mint komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék,egyik sem egyszerű.

Komoly, normális, amolyan életre szóló kapcsolatra vágynék.Már viszonylag régebb óta keresem azt a lányt, aki mindenben a társam lehetne.Sajnos ismerkedni leginkább társkeresőn, esetleg ismerkedős oldalakon tudok.A tapasztalatom az, hogy nagyon felületessé váltak az ismerkedések.A lányok többsége akár 10 emberrel ismerkedik, beszélget egyszerre.És így esélyt sem kapok arra, hogy megismerhessem úgy igazán.És magának sem adja meg az esélyt arra, hogy megismerje a másikat.Ha jön a képbe egy jobb pasi, azonnal előrébb sorolja, és aki kevésbé szimpi lepattintja.Valamint azonnal találkozni akar, ha valami nem stimmel élőben azonnal tovább lép a köv. pasira, esélyt sem adva az előzőnek a folytatásra.Valahol nekem igényem volna arra, hogy megismerjem a másikat, rám figyeljen, és megismerhessen engem is.És mielőtt találkozásra kerül sor váltson ki belőlem valami érzelmet, szimpátiát, vagy kedvelést.De nekem az a tapasztalatom hogy a külsőségek határoznak meg mindent, és nyilván mindenki a legjobbat szeretné választani magának.Úgy érzem ilyen formában esélyem sincs megtalálni azt a személyt, akit keresek.

Mivel nem mindig jártam sikerrel a párkeresésben, ezért mikor nem voltam kapcsolatban teljesen különálló dologként alkalmi dolgokkal, vagy szexkapcsolattal is próbálkoztam.Mert férfiból vagyok, én nem szégyellem hogy van igényem a testiségre, a hormonok nem nagyon hagynak békén.Akkor lenne gáz, ha nem kívánnám a dolgot.Nyilván ha lenne olyan párkapcsolatom, amire vágyom , akkor nem keresnék ilyesmit.Úgyhogy próbálkoztam ilyen jellegű dolgokkal is, és ez sem egyszerű, és ez sem ment sokkal sikeresebben.De mégis több ilyenben volt részem, mint "normális" dolgokban.

Nyilván pillanatnyi kielégülést eredményeztek ezek a dolgok, de egy alkalminál teljesen idegen volt a másik, semmiféle érzelmet nem váltott ki belőlem, amolyan üres volt az egész, semmit sem jelentett.A szexkapcsolatnál a találkozásokon kívül beszélgetések is voltak, ismertem a másikat, kedveltem.Már-már hasonlított egy normális kapcsolatra.De épp ezért nem volt jó, mert tudtam hogy az sosem válhat olyanná.

Úgyhogy pillanatnyi megoldást jelentettek ezek a dolgok, de ennyi.

És tényleg nem rinyálás, vagy sajnálkozás...csak nem értem miért nem járok sikerrel ha komoly dolgokról van szó...nyilván magyarázat lenne, hogy olyan ronda vagyok :) ,de ha így volna nem feküdne le velem senki.



2021. máj. 9. 15:15
 1/7 anonim válasza:
Ma már minden annyira drága, hogy lehetetlen összehozni egy családi fészket, így minek akarna bárki is komoly kapcsolatot, meg szülni?
2021. máj. 9. 15:33
 2/7 anonim válasza:
Sok lány a gazdagokra bukik és ha beszél is veled mondjuk de talál valakit aki Porschéval pózol át pártól oda persze ez inkább a modell alkatú, elkényeztetett lányokra jellemző. Vagy az szokott még lenni, hogy vagy unalmasakat irkálnak a pasik szóval csak annyit ír, hogy mizu meg hasonlót vagy nagyon nyálas szöveget vagy elkezd egy témáról hosszan beszélni ami a lányt nem érdekli pl csirkék vagy fúrókészlet. Nekem pl az jön be mikor mindenről lehet beszélgetni és érdeklődők. De pl ha elkezd perverz dolgokat írni vagy képeket kér azzal én már nem foglalkozok.. Na mindegy a lényeg, hogy így interneten ritka komoly kapcsolatot találni szerintem.. nekem volt már netről komoly kapcsolatom de ki is használtak. Sokan meg is játszák magukat másnak adják elő magukat, mint amilyenek valójában. Én komoly kapcsolatot keresek a kaland szóba se jöhet nálam..de vagy az a baj, hogy rövid a hajam vagy nem vagyok plázacica vagy modell alkat.. Mindenkinek a külső a fontos manapság ritka akinek nem. 24/L
2021. máj. 9. 16:06
 3/7 anonim válasza:
Tű a szénakazalban az a nő aki alkalmas lehet komoly kapcsolatra. Egyrészt azért amit te is leírtál, hogy kívánságlista alapján válogatnak a kérők tucatjaiból, ami elvitte az egészet egy tényleges húspiac irányába, a legszebb, legfrissebb, legkívánatosabb hús fog elkelni. Az egójukat föltolja az egekbe a többtucatnyi nyomuló, puncsoló fickó, királylányként válogathatnak a bőség zavarában. A befutó sem érezheti magát nyeregben, mert a kutyusok csaholnak a nő körül nem csak a neten hanem a való életben is. Szóval ha a nő nem érzi azt amit kell akkor már kukázhatja is a pasit, van másik. Mindig van másik. Igaz, hogy az öregedő nők számára egyre gyatrább a kínálat, mert a jó partikat elcsaklizzák előlük a huszonéves újhullámos picsák. De valamilyen fa$z azért jut nekik is. Namost ilyen rendszerben nincs valódi értéke a kapcsolatoknak. Hogyan érezzük a másikat különlegesnek? Hogyan lássuk a mellettünk lévő embert egyedinek, az egyetlennek? Minden valószínűség szerint ő is csak egy lesz a sorban az előző után, a következő előtt. Így nem érdemes túlságosan beleélni magunkat egy kapcsolatba, nem érdemes nagyon megnyílni, tervezni, inkább csak kifacsarni mindent a jelen helyzetből. Aztán ha már megszokottá válik, mert előbb-utóbb elmúlik az újdonság varázsa akkor jöhet a következő, új impulzusokkal kecsegtető, de szintén valódi alapok nélküli és pontosan ezért kilátástalan kapcsolat. Mert nincs valódi lelki, érzelmi kötődés, nincs valódi bizalom, nincs jövőkép, nincsenek tervek, semmi nincs ami ahhoz kell hogy majd át lehessen jutni az idővel törvényszerűen felbukkanó nehézségeken. Reset gomb, újraindítás, kezdődhet megint minden az elejéről egy jobbra húzott tinderfotóval. Úgy szar ez az egész ahogy van.
2021. máj. 9. 16:18
 4/7 anonim válasza:
Már bánom hogy végig olvastam. Azt hittem normális vagy. Jöjjetek össze a 2-es pa-dö-dővel és problem solved. Nekünk sem kell a nyavajgásotokat olvasnunk ezután.
2021. máj. 9. 16:49
 5/7 PetheD válasza:
Sokan (a fiatal generációkra gondolok) mintha nem mernének elköteleződni. A kalandokat keresik, az új impulzusokat, de a problémák megoldása helyett inkább továbblépnek. Persze, tisztelet a kevés kivételnek, aki hajlandó jobban megismerni a másikat. Hallottam egy kísérletről (igazolni nem tudom, mennyire valós), amelyben az egyik társkereső oldalon valaki két profilt használt, mindkettőt a saját fényképeivel: egy "átlagosat" és egy gazdag srác benyomását keltő profilt, márkás autóval, luxusvillával és tengerparttal. Nem nehéz kitalálni, az utóbbival nagyságrendileg több lánnyal levelezett, és többen hajlandóak lettek volna összejönni vele.
2021. máj. 9. 16:54
 6/7 anonim válasza:

Én pedig már inkább úgy vagyok, hogy normális kapcsolatot nehéz találni... Amit leirtál én is arra vágynék, de csak olyan férfiakkal hozott össze az élet akik semmit nem értékelték, hiába volt szó szerint kinyalva a kis seggük..

Szexkapcsolat lehet ezer, de valaki aki megbecsüli az embert kezdem úgy érezni lehetetlen..

24 N

2021. máj. 17. 16:56
 7/7 A kérdező kommentje:

6#

Én el se nagyon jutok odáig,hogy említésre méltó ismerkedésem legyen.Igaz,ehhez hozzá tartozik az is,hogy nekem nem megy a személyes kapcsolatteremtés,így komoly nehézségeim vannak egy kapcsolat kialakításával.De a neten szeretek ismerkedni,beszélgetni,és így könnyebben is megy a kapcsolatteremtés.És akit ilyen formában megismerek,megkedvelek,azzal személyesen is könnyebb a folytatás.Viszont én azt tapasztalom hogy ez manapság nem divat.Ahogy írtam is az első írásban egy társkeresőn a nők többsége 10-20 pasival ismerkedik egyszerre,nagyon felületessé váltak az ilyesfajta ismerkedések.Ha van jobb,hátrébb van sorolva az ember.Ha meg nem találkozik azonnal valakivel,vagy mondjuk a találkozón nem lép azonnal,akkor máris le van pattintva.Persze nem hibáztatom a nőket,mert mindenki a legjobbat szeretné magának,és mivel az a felállás van,hogy a nők válogathatnak kedvükre,ezért a legjobbat szeretnék választani.A bőség zavara számukra viszont úgy érzem ellehetetleníti az egyetlen ismerkedési formát,ami mondjuk nekem feküdne.

De hát ez van,ilyen az élet...de mindennek van jó oldala:) Egyedül igaz sokszor nagyon rossz és nyomasztó a magány,de sok problémát és fejfájást is megspórol magának az ember.A testi igényeket pedig néha ki lehet elégíteni...mert érdekes módon arra jobban vevők egyes nők.

Csak hát azért ez így mégsem az igazi...de azt szokták mondani hogy mindig ami megadatik,abban találja meg az ember a boldogságot.

2021. máj. 22. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!