Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan találhatnék olyan...

Hogyan találhatnék olyan barátnőt akitől érzelmi támogatást és biztonságot is kapok? Ha esetleg itt van valaki aki olyan párkapcsolatra vágyik ahol kapja és adja is az érzelmi biztonságot és támogatást írjon privit nagyon örülnék

Figyelt kérdés

2021. máj. 13. 20:27
 1/3 anonim válasza:
Ha gondolod írhatsz én ilyen vagyok 24/L
2021. máj. 13. 20:32
 2/3 anonim válasza:
Mi az a #növény?
2021. máj. 13. 20:36
 3/3 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Én is hasonlót társat keresek évek óta, eddig sikertelenül. 25 vagyok tehát 18-25-ös korosztályban keresgélek jelenleg. Nem szeretném minősíteni az #1-es válaszolót, ha ő ilyen akkor nagy kincs...

Tapasztalataim alapján az érzelmi stabilitás és az ebből adódó támogatás 30+-os nőkbe alakul ki. Manapság mindenki 'korán érik', de ott kimerül, hogy testiségbe lehal majdnem az összes kapcsolat.

2021. máj. 13. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!