Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkednék normális lánnyal? 🙄

Ismerkednék normális lánnyal? 🙄

Figyelt kérdés

Szívesen ismerkednék hozzám hasonló lánnyal.

Amit rólam érdemes lehet tudni, hogy egy jó lelkű szerető fiúúúh vagyok 🤔

Hűséges vagyok és legutoljára azt mondták okos is. :o

Szeretnék pár dolgot kipróbálni amihez szívesen keresnék társat! 😁

Jelenlegi tervben a hőlégballonozás van, de egyedül nincs kedvem elmenni.🙄

23 éves vagyok és dolgozni járok. Nincs diplomám, de nagy projekteket tervezek és csinálok a jövőre tekintve. 😛

Szeretek még röplabdázni és teniszezni valamint úszni.

Olyan leányt keresek akivel lehet szórakozni, beszélgetni és nem a szex a legfontosabb. Persze majd idővel az is az lesz ha úgy hozza az élet. 😂

Akit érdekel eme egyszeri ajánlat az írjon. Hajdú-Bihar megyeiek érdekelnének elsősorban. Hajrá Debrecen! 😂



2021. máj. 15. 16:29
1 2
 1/14 anonim válasza:

Hát nem biztos hogy ilyen lányt itt fogsz találni 😶

Már sokan próbálkoztak itt. Hozzá teszem kevés sikerrel

2021. máj. 15. 16:50
 2/14 A kérdező kommentje:

Ha véletlen összejönne írok ide, hogy van még remény ^^

Bár kétlem xd

2021. máj. 15. 17:42
 3/14 anonim válasza:

Támogatom egyest, nem hiszem itt találsz.

Lányként az a véleményem, hogy próbáld meg az instát. Ott még vannak normális emberek, facebook már szinte kihalt, tiktokon többnyire csak a "mutogatom magam, van palim, de mások tudtára is adom milyen jól nézek ki" illetve a totál kattantak vannak.

Nyugodtan lehet lepontozni, gondolom majd jönnek a tiktok megszállottak, és kapom a nagy fejmosást mekkora észtelen vagyok.

2021. máj. 15. 17:56
 4/14 anonim válasza:
Én szívesen ismerkednék veled csak sajnos én Nyíregyházi vagyok. 23/L
2021. máj. 15. 17:58
 5/14 A kérdező kommentje:

Ismerkedés kategóriában nem lehet pontozni.

Facebookon nem irkálok rá lányokra mert ennyierővel akkor minden lányra ráírhatnék ami szerintem nem egy vonzó dolog. Bár a volt barátnőmet is egy ilyen ráirkálós gyerek nyúlta le. :')

Az insta ugyan ez.

Vagy másképpen látod? Mit gondolsz akkor amikor egy fiú rád ír? Ha szimpatikusnak tűnik és jó a szövege akkor már nyerő is?

2021. máj. 15. 18:01
 6/14 anonim válasza:
Én szívesen ismerkednék, csak pesti vagyok 😔
2021. máj. 15. 18:21
 7/14 A kérdező kommentje:
:'(
2021. máj. 15. 18:36
 8/14 anonim válasza:

Hármaska vagyok.

Szerintem beszélhetek többes számban, nálunk az a nyerő ha egy fiú vicces, tud ránk időt szakítani, nem mindig a srácokkal megy a cod. Emellett magabiztos, de nem egoista.

Az instát azért ajánlottam, mert ott a felhasználók többsége lány. Lehet keresgetni. Szerintem mindegyik párkapcsolatom facebookon jött létre, ismerősöknek köszönhetően. Nagyon sok barátságom jött létre ezen felületek által egy sziából, amik mai napig tartanak.

Mit gondolok ha egy fiú rám ír? Őszintén, vissza sem írok.

Kapcsolatban minden ilyet kizárok a fiú barátaimon kívül, akikről tudom soha nem tennék azt tönkre.

Ez a szingli lányoknál más, ha egy olyanra írsz, tuti megőrül.

2021. máj. 15. 18:37
 9/14 A kérdező kommentje:

"nálunk az a nyerő ha egy fiú vicces, tud ránk időt szakítani, nem mindig a srácokkal megy a cod. Emellett magabiztos, de nem egoista."


Szerintem ez többnyire helytálló nálam is. 😁

Ha nagyon nem jön össze megfontolom akkor az instagramot is. Köszi!

2021. máj. 15. 18:44
 10/14 anonim válasza:
Kis hazudozós. Ebben a korban a normálisabbak több éves komoly kapcsolatban vannak. Aki nincs az meg már becsavarodott a dugás hiányától. Ha ebben hazudsz, mi másban még? Hőlégballonozni meg ismerősökkel is elmehetsz... ez nem a lányok álma. Ahogyan te sem lehetsz az, ha egy kiscsajt csak úgy lenyúlnak mellőled facebookon...😀😀😀
2021. máj. 15. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!