Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Transzlányként ismerkednék...

Transzlányként ismerkednék fiúval?

Figyelt kérdés

MTF azaz fiúból lány transznemű vagyok, alsóműtétem még nem volt de a mindennapi életben a nőiességre maximálisan adok és életvitelszerűen nőként élek, a hivatalos papírjaimban is női névvel.

27 éves vagyok és Budapesten élek.

Egy olyan sráccal szeretnék ismerkedni, aki így is el tudna fogadni teljes értékű barátnőjének, aki mellett maximálisan nő lehetnék, minden élethelyzetben :)



2021. máj. 15. 16:57
1 2
 1/18 anonim válasza:

A pár hasonló feltett kérdés alatti kommentekből kiindulva, illetve a szex kategoriában irtak miatt, főleg szexuális ajánlatokat fogsz kapni.


Komoly kapcsolatra nehéz lesz.

2021. máj. 15. 17:06
 2/18 anonim válasza:
Bi pasit keressél, mert heterókkal ez nem fog működni. Ja és olyat, aki nem akar gyereket.
2021. máj. 15. 17:08
 3/18 anonim válasza:
Ne a gyakorin probalj pasit fogni, mert a szexajanlatokon kivul mast nem kapsz. Vagyis, de, 'szeretnelek megismerni'-nek alcazott szexajanlatokat. Sajat tapasztalat.
2021. máj. 15. 17:58
 4/18 anonim válasza:
Én barátkoznék szívesen
2021. máj. 15. 20:44
 5/18 anonim válasza:
Szia szivesen megismernelek ha gondolod irj
2021. máj. 16. 10:02
 6/18 harminezer oxigén válasza:

Szia!


A #3 jól leírta, párkapcsolatot itt nem hiszem hogy fogsz találni, csak szexajánlatot. Annyit még hozzátennék hogy, külön kérdést sem kell kiírnod hozzá, elég csak válaszolnod néhány transz témájú kérdésre amiből kiderül hogy te is transz nő vagy és fogsz kapni pár ilyen témájú privit.

Szintén tapasztalat


Üdv

Niki

2021. máj. 17. 12:07
 7/18 anonim válasza:
És most megindulnak a privik Nikinek is:)
2021. máj. 17. 12:26
 8/18 harminezer oxigén válasza:

#7

Azok nem most indultak meg, néhány transztémájú kérdésre válaszoltam már itt a gyk-n, azért is írtam hogy, tapasztalat, de köszi az aggódást.


Üdv

Niki

2021. máj. 17. 12:49
 9/18 anonim válasza:
Részemről is max. szex. Kíváncsiságból... :)
2021. máj. 17. 15:28
 10/18 anonim válasza:

Én ha fiatalabb lennék és nem élnék egy unalmas párkapcsolatban akkor udvarolnék egy ilyen nőnek.

Mindég is érdekeltek a különlegességek, gyereket meg amúgy sem szeretnék, inkább nyugalmat egy egyedi izgalmas nővel.

F.43

2021. máj. 19. 14:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!