Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Rondának ki kiáltott baromi...

Rondának ki kiáltott baromi ronda nővel ismerkednek?

Figyelt kérdés
Ha eddig nem volt kapcsolatod mert ronda vagy de szeretnél,írj rám.Hűséges,átlagos kinézetű,saját lakással és munkával rendelkező pasi vagyok.En nem a kulsot nezem hanem a belsot.Irj ;) 33/f

2021. máj. 23. 11:23
 1/8 anonim válasza:
Paraszt
2021. máj. 23. 11:34
 2/8 anonim válasza:
azigen tököm :D
2021. máj. 23. 11:38
 3/8 anonim válasza:
Fhú... te aztán belsőleg nagyon "értékes" ember lehetsz. :D
2021. máj. 23. 11:38
 4/8 anonim válasza:
Inkább úgy kellett volna feltenni a kérdést, hogy: "Olyan nőkkel ismerkednék, akiknek nem minden a külső, vagy a belsőt helyezik inkább előtérbe".
2021. máj. 23. 11:43
 5/8 anonim válasza:
Az miért jó neked ha csúnya a nő?Meg akarod alázni kretén?
2021. máj. 23. 11:44
 6/8 anonim válasza:

Némi önbizalomhiányt és ha ló nincs szamár is jó gondolatot vélek felfedezni a kérdezőnél.

Magát valamire tartó nő az életben nem állna veled szóba...

2021. máj. 23. 12:22
 7/8 anonim válasza:
Rengeteg randa nő van, de mind azt akarja, hogy dícsérd a szépségét is és az okosságát is. Szóval ez van.
2021. máj. 23. 13:52
 8/8 anonim válasza:

megértem a kérdezőt ha olyan mint én akkor szeretne végre egy kapcsolatot(nem szexet kapcsolatot)olyan nővel aki nincs el szállva magától,aki ugyan úgy vágyik kapcsolatra mint ő. Olyanra akit szintén vissza utasítottak már. Én is ilyen vagyok 25 évesen.

Bár már kezdem el fogadni hogy ha van is ilyen lány,nő az nekem akar engem még akkor sem ha más nincs. Hiába vágyom pl el menni túrázni valakivel,romantikázni össze bújni,bízni valakiben nem fog össze jönni.

Pár év alatt eléggé el fogadtam. A lelki részéről ha nagyon nehezen is de kezdek lemondani.a testi részéről a prostik létezése miatt nem mondtam még le nem voltam még de erősen gondolkodom rajta.


Csak azért írtam le ezt kérdező hogy ne reménykedj a világ sajna ilyen.

Ha mindenképpen nőt akarsz rengeteget kell változnod ha ronda vagy pénzért lehet orvosi beavatkozásokat igényelni pl kopaszság akkor haj beültetés,rossz fogak fog implantáció stb és még ezek ellenére sem biztos hogy lesz olyan nő aki téged választ vagy olyan akinél szóba jöhetsz.

2021. máj. 23. 15:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!