Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan testesebb lány,...

Van itt olyan testesebb lány, aki szívesen ismerkedne egy enyhén túlsúlyos sráccal? 28F 173cm 95kg

Figyelt kérdés
Alkatomhoz hasonlóan aki szívesen ismerkedne. Képet privátban küldök!

2021. máj. 29. 22:47
 1/7 anonim válasza:

"Enyhén túlsúlyos"...

Nem piszkálásból, én 171 cm vagyok, és a "csúcson" 92 kg voltam, de már egy lépcső is komoly megterhelést jelentett, a zokni és cipő felhúzásáról nem is beszélve. Most vagyok 85 kg, de még egy 5 kiló mínusz kellene, hogy azt merjem mondani magamra, hogy enyhén túlsúlyos.

Ettől függetlenül sok szerencsét az ismerkedéshez, vannak, akiknek ez az alkat jön be. :) (Tudom, mert engem is volt, aki nyaggatott, hogy ne fogyjak le. :D)

2021. máj. 29. 23:19
 2/7 anonim válasza:
Az nem enyhén túlsúlyos, hanem a túlsúly és az első fokú elhízás pontos határán van.
2021. máj. 30. 01:12
 3/7 anonim válasza:
#1 én sem piszkálásból írom, de én 100+ kilóval simán tudtam lépcsőzni, meg lehajolni felhúzni a zoknit/cipőt 🤔 oké hogy a 95 nem enyhén túlsúlyos, de azért nem is egy "életképtelen" állapot.
2021. máj. 30. 02:05
 4/7 anonim válasza:
178, 88 arány mennyire vészes amúgy szerintetek?
2021. máj. 30. 09:03
 5/7 anonim válasza:
Oszt a káród mekkora?
2021. máj. 30. 13:14
 6/7 Ryder Shakur válasza:
Menjél el futni, legalább leadsz abból az orrmotlan hájas seggedből.
2021. máj. 30. 13:57
 7/7 anonim válasza:

Nem tudom miért kell folyton trollkodni azoknak, akik nem a kérdésre akarnak válaszolni...

Tetszenek is a molett lányok, vagy csak azért ismerkednél velük, mert úgy érzed így nem kaphatsz "jobbat"?

2021. máj. 30. 16:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!