Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha megtetszik egy lány az...

Ha megtetszik egy lány az utcán akivel még nem beszéltem soha hogy tudnám megszólítani?

Figyelt kérdés
Első sorban lányok válaszait várom de jöhet bárkitől. 16/F

2021. máj. 31. 20:06
1 2 3
 1/21 Psylocyber válasza:

Hogy Petit idézzem ( https://www.youtube.com/watch?v=TIatkSMYYEQ&t=289s):


Mivan rib*nc? ennyi az egész.

2021. máj. 31. 20:23
 2/21 anonim válasza:
Hát, én leginkább sehogy válaszra szavazok. Én nem értékelem ha leszólítanak az utcán.
2021. máj. 31. 20:24
 3/21 Psylocyber válasza:
2021. máj. 31. 20:24
 4/21 anonim válasza:

Szerintem nagyon nem jo ötlet ugyan de ...... nem találkoztunk mi már valahol?????

Kérdéssel szolithatnád le aztán ha megértő konnyu lesz vele beszélgetni ha epp rossz 0aszban van akkor nincs mit tenni bukta az ugy kivéve ha egy érzelgős teremtmény a személy es kionti a lelkét es elmondja 15 percen keresztul hogy nem akart megbántani

2021. máj. 31. 21:12
 5/21 Psylocyber válasza:
áh, megvan: Jóképűen! :D
2021. máj. 31. 21:29
 6/21 anonim válasza:

Volt erről egy videó nemrég a YouTube-on. Igaz, hogy Kanadában vették fel. Egy teljesen átlagos srác megszólított lányokat az utcán, annyival, hogy "szia, bocs, de jól nézel ki". Nagy részük örömmel elkezdett beszélgetni vele, még kávézni is beültek vele. A srác adott pár tanácsot, hogy milyen távol álljunk meg, hogyan álljunk, hogy a testbeszédünk ne legyen fenyegető (pl. nem pont szembe a csajjal, meg nem elállva az útját, de nem is túl távol, hogy ne legyen kapcsolódás).


Ehhez annyit tennék hozzá, hogy pár éve az egyik magyar kereskedelmi tévé az Örs vezér terén szólított le random nőket, hogy húszezerért lemosnák-e egy kocsi szélvédőjét meztelenül úgy, hogy benne lesz a tévében. Percek alatt találtak olyat, aki igen. És tényleg le is mosta.

2021. máj. 31. 21:46
 7/21 anonim válasza:
Pulykazd meg, azt szeretik
2021. máj. 31. 21:49
 8/21 anonim válasza:
7-es, ne röhögtess, mindenki idenézett. :D
2021. máj. 31. 21:51
 9/21 Salilala válasza:
Az a lényeg, hogy határozottan, és ne beszélj félre. Ez a kettő már megnyerő. Meg a humor se árt bele :D
2021. máj. 31. 21:51
 10/21 Psylocyber válasza:
#7 ezen én is felröhögtem :D
2021. máj. 31. 21:56
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!