Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan társkereső ahol...

Van olyan társkereső ahol komolyan is gondolják az emberek a dolgot?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 17:12
1 2
 1/12 anonim válasza:

Van.

De a tinder és badoo nem ilyen.

2021. jún. 7. 17:16
 2/12 anonim válasza:
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2021. jún. 7. 17:22
 3/12 anonim válasza:
A legtöbb társkereső húspiac. Ha van is ilyen, aki komolyan is gondolja a dolgokat, az az elenyésző kisebbség.
2021. jún. 7. 17:49
 4/12 anonim válasza:

Szerintem nincs és nem is lesz ilyen.

Én pasiként is komoly társat keresnék. De pl itt is ha kiírom, hogy pl csak beszélgetni szeretnék legalább valakivel, mert nyílván nem várható el, hogy komoly kapcsolat 1 csapásra kialakuljon. Vagy tényleg ha van is pasija vagy bármi csak beszélgetésre is nyitott vagyok alig van 1-1 üzenet vagy komment. Ha valaki kiírja, hogy alkalmira keresne kapcsolatot arra írkálnak mint ha muszáj volna. Mindenhol ez megy.

Ha van egy társkereső azon előbb utóbb megjelennek ezek az egyének és felhigul a társaság. Aki esetleg komoly kapcsolatot akar, ő meg miattuk lép le, mert mindíg csak azt akarják ott is.

Ez már nem igazán lesz szerintem máshogy.

2021. jún. 7. 18:01
 5/12 anonim válasza:

4-es:

Egyszer voltam fenn társkeresőn, és azóta együtt vagyok az ott "kifogott" pasival. De lehet azért, amiért nő vagyok, de nagyon-nagyon sokan írtak napi szinten rám, és szerintem 80%-uk biztosra komoly kapcsolatot keresett. Szóval én nem mondanám, hogy nincs ilyen és nem is lesz. 3 éve az elsőtalálkozás.hu-n voltam fenn, nem tudom azóta mi a helyzet, de ha nem változott, akkor ajánlani tudom.


Az itteni oldal pedig azért elég érdekes felhozatallal küzd. Én szívesen barátkozom itt, de az a megdöbbentő, hogy a férfiak 85%-a 5-10 levélváltás után bedobja a "amúgy biztos csak barátkozni szeretnél?" üzenetet. Innen pedig már lőttek a barátkozásnak, mert egyszerűen nem tudok megint úgy tekinteni az illetőre, ahogy előtte önfeledten beszélgettünk minden féléről. És az a nagyon durva, hogy volt aki tudta, hogy van párom, mégis rákérdett, hogy nem akarnék-e szeretőt, hisz "olyan jól megvagyunk". És ez az utóbbi nem csak több hétnyi beszélgetés után lett felvetve, hanem volt aki már a 3. üzenetébe belefogalmazta. Szóval én inkább azt látom, hogy ezt az oldalt még ennyire se lehet komolyan venni, nemhogy példának hozni.

2021. jún. 7. 18:09
 6/12 anonim válasza:

#5


Hát igen, azért régen nem volt ennyi kretén mindenhol.

Én ha esetleg rá is kerdezek erre, hogy tuti csak barátkozni szeretne-e az azért van, mert akkor tényleg csak úgy tekintek rá, másképp állok picit hozzá, másabb témákat dobok esetleg be. De ez, hogy szerető meg ilyenek, na az nem az én világom.

Szex meg ilyenek csak kapcsolatban, én tényleg komolyan állok inkább az ilyen dolgokhoz.

Külsőre sincs nagy elvárásom, inkább belsőre nézve. De tényleg szinte reménytelen egy normális lányt találni, mert vagy eltünik egy idő után, vagy nem passzolunk vagy szimplán inkább alkalmit akarna, ami nekem nem pálya. Hiába megy az, hogy utána lehetne esetleg több is. Inkább kapcsolat kell és majd abból lesz több, nem fordítva.

2021. jún. 7. 18:16
 7/12 Noren1989 válasza:
Embere vàlogatja.
2021. jún. 7. 18:35
 8/12 anonim válasza:

Meg eloben is ritka az ilyen, tarskereson meg csak onbizalom boostolasert megy a dolog.


Az ilyenek amire te vagysz azok altalaban a szerencsen mulnak.

2021. jún. 7. 19:30
 9/12 anonim válasza:
Itt egyen-ketten igen. (F39)
2021. jún. 7. 20:03
 10/12 anonim válasza:

Nőként írom, hogy a Tinderen is vannak meglepően nagy számmal olyanok, akik komoly kapcsolatot szeretnének. Eddig talán 2-3 srác volt, aki kifejezetten csak arra ment rá, de ezt pár sorból ki lehet deríteni, vagy konkrétan rákérdezni, így senki sem húzza a másik idejét.


Az elvárásaimat sem kellett leeresztenem igazából, megtaláltam a számításomat :)


Nőként talán azért egyszerűbb, mert több eséllyel lesz matched, viszont a másik részről jobban oda kell figyelni, és nem ész nélkül behúzni mindenkit jobbra.



Viszont ha nem jön össze semmi, még egy-két match sem, akkor érdemes elgondolkodni maga a profilodon, vagy az online kommunikációd fejlesztésén. Ja, és bármilyen gázul hangzik, de tudni kell „eladni” magadat, de ez a valóságban sincs másképp.


Az a tapasztalatom chatekről, innen, meg más randi appokról, hogy a férfiak, akik csak szexet akarnak, jellemzően majdnem mind arrogáns, és egoista (tisztelet a kivitélnek).



Viszont, itt gyakorin max barátkoznék, mert itt aztán tényleg kicsi és elenyésző a száma a kapcsolatra is alkalmas személyek száma, az is egy ritka és megismételhetetlen dolog, hogy innen származik a legjobb haverom, úgy, hogy akkoriban volt barátom és totál tartottam attól, amit az 5-ös leírt :D

2021. jún. 7. 23:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!