Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfias vagy fiús hetero/bi...

Férfias vagy fiús hetero/bi lányok, nők, ki ismerkedne velem? F!

Figyelt kérdés

Egy próbát megér.

Ne kamuzz, és ne trollkodj a kérdésem alatt, mert komoly vagyok!

Magamról annyit, hogy normális vagyok, normális életvitellel és (saját megítélés szerint) jóképű. Közel 24 éves fiú, picit husis, nem kövér. Meleg és heteroromantikus.

Normális párkapcsolat lenne a cél. Nem gond ha nagyon-nagyon pasis nő vagy, nagydarab és magas, vagy esetleg fiús, alacsony, az ég világon semmi melled, deszka, rövidhajú. Sőt, számomra ez a két véglet ami nagyon vonzó, és minden igényemet kielégítené. Korkülönbség felfelé sem akadály, egész 40-ig keresek akár. De bárki aki magára ismer kicsit is, és lenne kedve megismerkedni velem, akár megpróbálni, az írjon. Nem harapok... Egy próbát megér!

Minden más privátban.



2021. jún. 10. 20:33
 1/9 anonim válasza:

Hát én nem, akkor sem ha éppen párt keresnék. Kételkedem benne hogy nem troll vagy, nekem nehéz elképzelni hogy meleg legyél és heteroromantikus, de manapság ki tudja milyen változatok sikerülhetnek, hiszen rengeteg az ember, sokkal nagyobb az esélye egy-egy érdekes jelenségnek.

Keress aszexuális lányt, se bi, se hetero lány nem lenne veled boldog monogám kapcsolatban így. Már ha monogám kapcsolat a célod. Ha tényleg meleg vagy, nem akarsz szexelni egy lánnyal, legyen bármennyire fiús.

2021. jún. 10. 21:24
 2/9 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy komoly vagyok. Nagyon tudnék szeretni egy ilyen típusú nőt. A szex pedig nem minden (tapasztalatom van, ezért tudom), de boldoggá tudnám tenni minden téren. Ha ő érzelmileg boldoggá tenne engem, nekem már elég. Jöhetnek a privátok.
2021. jún. 10. 21:35
 3/9 anonim válasza:
Persze hogy nem minden, de hosszú távon nem működik nélküle egy nem aszexuálisnak.
2021. jún. 10. 21:46
 4/9 A kérdező kommentje:

Röviden: "nem akarsz szexelni egy lánnyal" - de igen

Lehetne szex természetesen, bármennyi, és családot is szeretnék (normális család) valamikor. Ezért kéne olyan partner hozzá, akihez nem feltétlenül szexuálisan vonzódok, hanem szeretni tudom. Téma lezárva. Priviben minden egyéb.

2021. jún. 10. 21:57
 5/9 anonim válasza:
AKKOR NEM VAGY MELEG istenem xD nem is értelek
2021. jún. 10. 22:11
 6/9 anonim válasza:
Ha már egyszer ismerkedni akarsz, ne vezesd félre az embereket
2021. jún. 10. 22:15
 7/9 anonim válasza:
Hát te se vagy ratyi lol
2021. júl. 7. 22:04
 8/9 anonim válasza:
Szia! Aktuális még...? :)
2021. szept. 1. 18:50
 9/9 anonim válasza:
Eddig se volt aktuális mert nem hogy nem komoly, fogalma sincs róla hogy akkor most micsoda :D
2021. szept. 1. 19:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!