Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol kereshetnek társat a nem...

Hol kereshetnek társat a nem divatmajom emberek?

Figyelt kérdés

Voltam már tinderen,badoon, bumblen okcupid stb, szóval legtöbbet végig próbáltam, de úgy érzem nagyon nem az én célcsoportom akik ott vannak, és leginkább a hányinger fog el inkább a belsőjüktől.


Utálok utazgatni, nem szeretem az embereket, zenékben is a legszélsőségesebbeket hallgatom, utálom a fake pózer nőket stb... persze ettől még nem vagyok sorozatgyilkos vagy olyan aki felrúgja a kutyákat az utcán :D


Hol lehetne olyan emberekkel ismerkedni, akik inkább hasonlóan a társadalom által számkivetettek és nem divatmajmok? :D Az élőbent hagyjuk mert kisvárosban lakok, itt még mozi sincs, nem hogy rendezvények, hagyományos kávézók ahova a fent említett pojácák ücsörögnek az van, de ki akarna oda menni?


Lassan kezdem feladni a reményt, és már azon gondolkozok hogy vásárolok egy csomó macskát hogy legalább az illúzió meglegyen, öreg koromra meg olyan leszek aki a fiatalokkal kiabál mert a járdámon gördeszkáznak :(


28/f



2021. jún. 12. 19:06
1 2
 1/19 anonim válasza:
nagyon különleges vagy,gratulálok
2021. jún. 12. 19:27
 2/19 anonim válasza:

Rock koncerten (amikor újra lesznek) sorban állás közben.


Am ha ennyire szokatlanok és egyediek a preferenciáid akkor teljesen természetes hogy nehezebben találsz olyan személyt, akivel egy hullámhosszon vagytok.

2021. jún. 12. 19:32
 3/19 A kérdező kommentje:
#2 szokatlan, és egyedi lenne? Akkor az elég nagy baj :D
2021. jún. 12. 19:46
 4/19 anonim válasza:
Te nem valami különleges kis hópihe vagy, akinek különleges társ járna, hanem szimplán csak ismeretlen emberek felett ítélkezel, rosszindulatú, korlátolt vagy, aki felsőbbrendűnek hiszi magát másoknál. Mi az, hogy egy egyszerű KÁVÉZÓBAN (nem sztriptízbárban meg drogtanyán) “pojácák” meg “divatmajmok” ülnek és tcahh, ki akarna odamenni? Megsúgom, a teljesen normális, átlagos emberek, akikről te lószart nem tudsz, szóval azt sem tudom, honnan veszed a bátorságot ilyen szintű fikázásra. Nem csodálom, hogy nem kellesz a kutyának sem. Mondjuk ha bevallottan utálod az embereket, nem is értem, hogy várnád el te bárkitől is, hogy együtt legyen veled meg hogy minek neked egyáltalán partner.
2021. jún. 12. 20:24
 5/19 anonim válasza:
Ezt én sem értem igazán, hogy ha utálod az embereket, meg nagyon szélsőséges vagy, akkor hogy bírnàl ki valakit? Milyen közös programokat képzelsz el?
2021. jún. 12. 20:42
 6/19 anonim válasza:
Pedig igaza van a négyesnek. Ha magasról lenézel olyan embereket, akikről semmit sem tudsz, akkor mégis mit vársz az élettől?
2021. jún. 12. 20:47
 7/19 anonim válasza:

Én értem a kérdezőt. Én jó emberismerő vagyok, és a legtöbb emberről már kilóméterekről megmondom, hogy hogyan reagálna ha oda mennék hozzá. Azt az embertípust a legkönnyebb felismerni, akiről a kérdező ír, és valóban velük vannak tele a kávézók. Hangoskodó, beképzelt, flegma emberek, akik istennek képzelik önmagukat, érződik abból ahogyan beszélnek hozzád, és ahogyan rádnéznek.

Könnyen fel lehet ismerni a külsejükről, mert mind ugyanúgy néz ki. Aki ezt nem látja be, az közülük való.

2021. jún. 12. 20:53
 8/19 anonim válasza:
Kedveseim... a kérdező srác nem lenéz embereket, hanem túl jól ismer egy bizonyos embertípust...
2021. jún. 12. 20:56
 9/19 anonim válasza:

#8 Te nem jó emberismerő vagy, hanem általanosítasz és fekete-fehérben látod a világot. Akinek a külseje, vagy a gondolkodása nem tetszik, az fekete.

Elárulom, két egyforma ember sincs, nemhogy emberek százezrei. Illetve egyet is nehéz igazán mélyen megismerni, nemhogy ránézésre.

2021. jún. 12. 20:59
 10/19 A kérdező kommentje:
nem akartam itt háborút kirobbantani, és nem is hiszem hogy lenézek embereket, annyit mondtam hogy divatmajmok, és nem kedvelem az efajta embereket :D Meg az hogy nem kedvelem az embereket alapjáraton miért jelentené azt, hogy a társamat se kedvelném? Volt már olyan barátnőm aki szintén nem szerette az idegen embereket... De úgy tudom maguk a Skandináv népek is ilyenek, most akkor őket is mind el kellene ítélni?
2021. jún. 12. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!