Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Zárkózott, alacsony elvárásokk...

Zárkózott, alacsony elvárásokkal rendelkező, rossz ízlésű nők, valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés

Súly- és mentális problémákkal küzdök.


28/F


2021. jún. 16. 01:59
 1/5 anonim válasza:
Vannak pozitív tulajdonságaid is, tesó?
2021. jún. 16. 08:11
 2/5 anonim válasza:

Lol tesó, same here.

Jótanács: add fel.

Nem , csak ennyi, add fel, én is azon vagyok, néha elkap az érzés, hogy kellene valaki, de nem akarok senkit terhelni magammal, meg a gondjaimmal, így hagyom a fenébe. Na meg mostanra berendezkedtem annyira, hogy ha valami extra dolog eltéríti a figyelmem meló után, amikor filmet nézek/gamelek, akkor az rosszul esik, mert nem tudom azt csinálni, amit szoktam.


27/F

2021. jún. 16. 11:52
 3/5 anonim válasza:

Súlyproblémák teljes mértékben kezelhetőek. Hisz tele van az internet csodás fogyásokkal, vagy épp anorexiából felépülő hízásokkal. Nekem például már az is sokat segített, hogy leszoktam a stresszevésről.


A mentális problémákon pedig pszichológus tud segíteni.

2021. jún. 16. 11:56
 4/5 anonim válasza:

Az 1-es kérdése jogos.

Egyébként nem túl hízelgő, hogy a leendő beszélgető partneredet máris "lerosszizlésűzöd". (Igen, létezik ilyen szó, épp most hoztam létre.) Helyedben inkább azt írtam volna: egy végtelenül türelmes és kedves lányt/nőt keresek.

2021. jún. 16. 18:35
 5/5 anonim válasza:

Szerintem hasonló a helyzetünk ebből a szempontból, kedves kérdező.


Kisebb különbségekkel, pl. hogy neked van ami elterelje a figyelmed, nekem ez nem mindig adott.


Véleményem szerint a személyes problémák eltörpülnek az olyan problémák mellett mint pl. a megfelelő ismerettségek megléte stb.


Mondják néha, hogy kéne ismerkedni, csak úgy nehéz ha nincsenek erre megfelelő barátai az embernek.

2021. jún. 16. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!