Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit tennétek akkor, ha valaki,...

Mit tennétek akkor, ha valaki, akivel randizni akartok elől lyukasak és feketék a fogai, de jelenleg fogászati kezelésre vár és minél hamarabb megszeretné csináltatni őket?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 00:30
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzá tenni, mosom naponta kétszer és szájvizezek is utána, nem azért ilyen rosszak, mert annyira igénytelen vagyok, hogy a fogorvoshoz sem vagyok képes elmenni, hanem azért, mert utolsó két alkalommal elsírtam magam a fogorvosnál, mielőtt beletudott volna kezdeni.
2021. jún. 18. 00:42
 2/18 A kérdező kommentje:
Viszont az igaz, hogy azért lettek ilyenek, mert fiatalabb koromban iszonyatosan igénytelen volt a szájhigéniám.
2021. jún. 18. 00:43
 3/18 A kérdező kommentje:
Jelenleg úgy néz ki, hogy még nem, de decemberre a nagyrészét rendbe bírom rakni. Remélhetőleg nem hagytam ki több mindent :c
2021. jún. 18. 00:46
 4/18 anonim válasza:

AKkor inkább várd meg a decembert az ismerkedéssel, mert ez így nagyon gáz.

Bocsi.

2021. jún. 18. 01:06
 5/18 anonim válasza:

Ne haragudj de én sem szívesen ismerkednék ilyen emberrel.

Ez a fogorvosnál sírós dolog nekem kicsit visszásan jön le. Én értem hogy félsz, biztosan a sok negatív tapasztalat miatt, de azért ez pont nem az az állapot, ahol ezt megteheted. Elhanyagoltad a fogaidat, most viseld a következményeket. Pláne így hogy ismerkedni akarsz.

2021. jún. 18. 01:19
 6/18 anonim válasza:
Én voltam ilyen helyzetben, és rájöttem, hogy ha emiatt nem ismerkedek meg élőben azzal az illetővel, aki a nagy ő lehet a számomra, akkor egy szar ember vagyok. Életem legjobb döntése volt, hogy mégis megtettem. Egy fogat rendbe lehet hozni, nem a keze vagy a lába hiányzik az illetőnek.
2021. jún. 18. 02:37
 7/18 anonim válasza:
Az a baj, hogy hiába értékelem, hogy jelenleg már a kezelések zajlanak, iszonyatosan undorodok a fekete fogaktól. Én így nem lennék képes csókolózni.
2021. jún. 18. 06:05
 8/18 anonim válasza:

Bocs, de ezt a kérdést már több éve írod ki gyakorlatilag azonos szöveggel.

Ha ennyi idö alatt nem sikerült lejutnod fogorvoshoz, akkor szerintem már nem is fogsz.

Mellesleg enynire rossz fogak csak akkor vannak, ha valaki sok éven át elhanyagolta a szájhigiéniát és nagy ívben elkerülte a fogorovost!

2021. jún. 18. 07:38
 9/18 anonim válasza:

En is nagyon félek a fogorvostol és sírtam már el magam ott de hagytam hogy a fogorvos végezze a dolgát.

Mindig is féltem és meg mindig félek de rendszeresen el járok évente kétszer szűrésre.

Neked is ezt kéne tenned .

Remélem minél előbb el jutsz és rendbe teszik a fogaid és akkor már ismerkedhetsz nyugodtan

2021. jún. 18. 09:02
 10/18 anonim válasza:
én azt is kétszer meggondolnám hogy barátkozzak-e ilyen emberrel
2021. jún. 18. 09:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!