Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ilyen no esetleg létezik ?

Ilyen no esetleg létezik ?

Figyelt kérdés

Olyan aki eddigi elete soran konkretan semmit sem ert el,luzer...egy csodtomeg.Kulsore is a beka feneke alatt van.

En szvesen ismerkednek veled 30 es 40 kozt van az eletkorom.Kulsore atlagosnak mondanak,bar most felszaladt par kilo.Nem vagyok alkoholista es munkam is van.Szamomra az elso es legfontosabb a parom (lenne ha lenne).



2021. jún. 20. 09:15
1 2
 1/16 anonim válasza:
Jól beáraztad a húspiaci értékedet haver. 😁
2021. jún. 20. 09:36
 2/16 anonim válasza:
Aki ezt magára veszi, az nyugodtam sértődjön meg saját magára. :D
2021. jún. 20. 09:57
 3/16 anonim válasza:
Nagyon kedves tőled. Küldj egy képet cica, aztán megmondom neked, hogy akarok-e kezdeni veled.
2021. jún. 20. 11:05
 4/16 anonim válasza:
Neked a külsőd milyen? És ha lenne barátnő jelölt, akkor mennénk is valahova?
2021. jún. 20. 11:16
 5/16 anonim válasza:
Ha te átlagosnak mondod magad, miért akarsz egy ronda, csődtömeg nőt?
2021. jún. 20. 13:58
 6/16 anonim válasza:
Szerinted hány olyan nő létezik aki legalább saját magának bevallja, hogy ő egy lúzer csődtömeg, aki ráadásul még külsőre is a béke $zaros segge alatt van? A nők az önámítás nagymesterei, sokan még negyven évesen is álmaik elképzelt hercegét várják akivel megélhetik a gyerekkori mesék és a 18+ felnőttmozik fantáziavilágát a saját életük filmjében. Az egy reális önértékelésre utal részedről, hogy tisztában vagy vele hogy neked egy tíz éve a raktárban porosodó guminőnél sokkal jobb parti nem fog összejönni és eszerint keresel hozzád illő társat. Viszont nem ártana kidomborítani még legalább egy-két előnyös tulajdonságodat amivel esetleg bekerülhetnél a nők számára a ha ló nincs akkor a szamár is jó, ha szamár sincs akkor próbáljuk meg a Kérdezővel kategóriába. Az hogy nem vagy alkesz, tehát nem szoktál a városban random helyeken, tökig összehányt pólóval, bepisilve fetrengeni az mindenképpen pozitívum. Az hogy van munkád az is frankó, feltéve ha nem közmunkásként támasztod a gereblyét, mert az azért annyira nem frankó. Szóval szerintem először keresd meg magadban a szerethető oldaladat és azután írd ki mégegyszer ezt a kérdést.
2021. jún. 20. 14:28
 7/16 anonim válasza:

6-os ..."a nők az önámítás nagymesterei"

:D

2021. jún. 20. 16:00
 8/16 anonim válasza:
Ez elég erős általánosítás.
2021. jún. 20. 16:02
 9/16 anonim válasza:

"Az egy reális önértékelésre utal részedről, hogy tisztában vagy vele hogy neked egy tíz éve a raktárban porosodó guminőnél sokkal jobb parti nem fog összejönni és eszerint keresel hozzád illő társat."


Hát igen, ez a nőknek nem megy. Néhányhoz még egy gumiférfi se nyúlna hozzá, de elvárják a szőke herceget a Disney-mesélből.

2021. jún. 20. 17:02
 10/16 A kérdező kommentje:

Neked a külsőd milyen? És ha lenne barátnő jelölt, akkor mennénk is valahova?

irtam milyen.Fekete rovid hajam van,100 kg korul vagyok.Volt aki helyesnek mondott,volt aki nem.

Hova akarsz menni???

2021. jún. 21. 05:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!