Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan lesz így barátnőm?...

Hogyan lesz így barátnőm? Nehezen ismerkedek.

Figyelt kérdés
Előnytelen kölsővel áldott meg az élet, 30 éves vagyok és az összes netes társkereső emiatt vakvágány, randim még sosem volt, barátnőm sem, barátaim sincsenek. Aki csak él és mozog, kapcsolatban van, rajtam kívül.

2021. jún. 23. 20:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
Keress élő társaságot.
2021. jún. 23. 20:29
 2/13 anonim válasza:

Talán érdemes lenne barátokkal eljárni szórakozni: nem feltétlenül tomboló koncertekre gondolok itt elsősorban - lehet a szórakozás, színház és mozilátogatás. Vagy akár a könyvtár.


Te tudod, hogy mi az érdeklődési köröd, mivel töltenéd szívesen a szabadidődet! Esetleg a szűkebb vagy tágabb rokonság ismeretségi köre? Munkahelyeden, vagy munkába menet, munkából jövet a közlekedési eszközökön csak találkozol a szebbik nem valamelyik képviselőjével...


Ui: számomra nehéz elképzelni, hogy a felsorolt lehetőségek egyike sem működne. Nem tudnál semmiképpen a külsődön valamit változtatni, ha ennyire zavar az a bizonyos "előnytelenség"? Divatos öltözet, pl. nem javítana az ismerkedési esélyeiden semmit?

2021. jún. 23. 20:32
 3/13 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy minden kérdésnél ezeket a sablonos válaszokat olvasom. Én valami nem létező, világot megváltó dologra számítanék válaszként, ami tényleg segít. Két sort írtam, benne van, hogy barátaim sincsenek, de azért menjek el a nem létező barátaimmal szórakozni. Mégis mire számítok, amikor két sort sem sikerül értelmezni...

Olykor, ritkán el is járok, vannak ott nők is, ám ettől még nem fogok tudni ismerkedni. Én mindenhová egyedül megyek, mások mindenhová barátokkal, barátnőkkel, társasággal. Bárhol lehetne ismerkedni, nekem inkább a hogyannal van gond. Meg azzal, hogy ebben a korban a nőknek nem barátja, hanem férje és gyerekei vannak.

2021. jún. 23. 21:16
 4/13 anonim válasza:

29F - Mi a helyzet? Én sem vagyok egy szépség. Ha gondolod megpróbálhatjuk a barátkozós dolgot.


Amúgy igen, ha nem vagy egy Adonisz testű és arcú férfi akkor az önbizalmat meg a stílusérzéket kell inkább belőni.

2021. jún. 23. 22:06
 5/13 anonim válasza:

Na, őszintén örülök Kérdező, hogy egy barátjelölt mégiscsak akadt számodra!


Sok sikert kívánok a barátnő kereséshez!


2-es válaszoló voltam.

2021. jún. 24. 02:59
 6/13 anonim válasza:
Beszélgetni kell emberekkel, űzni a hobbidat és nem erőltetni az ismerkedést és előbb utóbb alakul valami.
2021. jún. 24. 13:04
 7/13 anonim válasza:
Gondolom elolvastál sok könyvet az ismerkedésről, a nőkről, férfiakról, párkapcsolatról, szexuális vonzalomról? És utána jöttél fel ide, mert azok sem segítettek? Remélem nem csak a semmibe impróztál, és úgy nem sikerült. Tessék, egy hasznosítható tanács. Nekem bármi bajom volt, mindig megtaláltam mindenre a választ, kíváncsi vagyok, te hogy keresed a válaszaidat. Mintha mástól várnád, azt látom, de adtam egy tippet. Reméljük nem vagy lusta olvasni, mert ha tudnád MENNYI anyag van, ami mindent elmond, és mennyi mindent meg lehet érteni belőle.
2021. jún. 24. 13:08
 8/13 anonim válasza:

Barátokat könnyű találni.

Barátnőt se nehéz,ha nem válogatsz nagyon

2021. jún. 24. 15:01
 9/13 anonim válasza:

Voltam már a mérleg mindkét oldalán. Voltam full antiszoc, volt hogy sehova nem jártam el, aztán most van az, hogy szinte csak megyek. Találtam egy nőt akiért érdemes kínlódni hogy meglegyen (mert bonyolult...), a régi barátaimat sem hagytam veszni, újakat is tudnék szerezni (más kérdés, hogy egyenlőre nem akarok). Van munkám, szeretem is csinálni. Jól érzem magamat. Nem okoz gondot szóba elegyedni vad idegenekkel, hisz tudom, hogy ők is simán lehetnek ugyanolyan esetlenek, mint én.

Csak járj el valahova és ne félj beszélni akár vadidegenekkel is adott témáról. Tökmind1 hogy egyedül mész, próbálj meg kapcsolatot teremteni. Esetlen leszel, igen, pláne azért, mert tapasztalatlan vagy kapcsolatteremtés terén (nem sértés). Na és? Majd belejössz. Ne aggódj, ne gondold túl, csak csináld.

Jó, te annyiban hátrébbról indulsz, hogy kiesett a suli/munka (?), pedig a suli azért eléggé meghatározó része az életednek. Nehéz ezekről a helyekről nem szerezni semmilyen barátot, ahhoz tényleg neked kell durván elszúrnod valamit, de még javíthatsz rajta.

2021. jún. 24. 18:49
 10/13 anonim válasza:
A barátokkal én is így vagyok amióta legjobb bnőm( és egyben egyetlen) leköltözött vidékre beszorultam a házba egyedül :(
2021. jún. 26. 19:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!