Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Honnan szedjek eleg batorsagot...

Honnan szedjek eleg batorsagot ahhoz, hogy oda merjek menni leszolitani a nekem tetszo lanyokat?

Figyelt kérdés

Nyilvan nem teljesen veletlenszeru lanyokra gondolok, hanem olyanokra, akikkel eppen szemezek / ugy latom a jelekbol, hogy nyitott lehetne egy beszelgetesre.


Ugyan azt az alaptalan "felelmet" erzem, mint amit regen kiscsoportos eloadasok tartasa elott ereztem. Nem akarok felsulni, pedig tudom jol, hogy felesleges ettol felnem es az elso par alkalom utan mar elmulna ez, de megsem birom megtenni az elso kepest es ez nagyon frusztral, mert ugy erzem, hogy igy tobb lehetoseg mellett is elmegyek.


Tudnatok adni valami tippet? Nagyon megkoszonnem :)


2021. jún. 26. 08:12
 1/3 anonim válasza:

Hát pl facebookon,instán ráírni a lányokra elég könnyű és azt szokták mondani,ha tetszel neki vagy valamennyire is érdekled akkor visszaírnak.

Ha mindenkepp eloben szeretnél akkor én annak örülnék,ha a lényegre térne és konkrétan elmondaná mit szeretne pl. valamelyik délutan elmennék e vele kávézni, vagy nem sétálunk e erre vagy arra.

2021. jún. 26. 08:45
 2/3 anonim válasza:
Úgy kell hozzá állni hogy lehet hogy nem lesz a vàlasz de legalább megprobáltad . Én úgy vagyok vele hogy lehet hogy hülyének néz de ha nem kérdezek akkor is hülyének nézhet , lényegében veszíteni való az nincsen .
2021. jún. 26. 09:29
 3/3 anonim válasza:

Én (lányként) azt mondom, hogyha látsz valakit való életben, aki tetszik, ne facebookon írj rá. Próbálj meg a valóságban beszélgetni. Ha munkahelyen/suliban többet látod, egyik nap csak nézz a szemébe (akár távolról is), majd ha tudod, hogy ö is lát téged, mosolyogj rá! Nem nagy cucc, 3 másodperc az egész, de tapasztalat alapján eléggé kedves gesztus. Valszeg már rájön ebböl, hogy ha mást nem, beszélgetni minimum szeretnél vele (persze ehhez egy szinten magabiztosnak kell látszódnod abban a pár pillanatban), így aztán nem "ijeszted el", ha közeledni próbálsz felé. (Persze itt már nem baj, ha biztosabbnak érzed az internetes chatelést, inkább SZERINTEM az a fontos, hogy az elsö interakció szemtöl szemben legyen meg, az szimpatikusabbá tud tenni.)


Ha egy random lány az utcán, gondolj arra, "Mi lesz, ha felsülsz?" Semmi. A barátnöinek elmondja, aztán az életben többet nem hallasz felöle. Plusz adj magadnak egy esélyt, ha meh sem próbálod, 100%, hogy elkerülöd a figyelmét. Ha odamész hozzá, máris van lehetöséged. De ne úgy hivatkozz a szitukra, mint életed nagy próbatételére, csak nyugodtan! Amúgy tudom, sok önbizalom kell hozzá, de ha elmondod az illetönek, hogy izgulsz (pl "Bocsi, ha hadarok, de igulok kicsit, mert nem mindennap beszélek ilyen szép lányokkal"). Neki és neked is jól fog esni. Ha nem egy instar*banc, akkor negatív reakciót erre nem kaphatsz.


Persze ez mind az én gondolkodásmódom, lehet vannak, akik a szöges ellentétei a leírtaknak. Éppen ezért, igazából gondolj arra is, hogy te hogyan érzed magad és mennyire adod át (akár a legapróbb dolgokkal is) a személyiségedet. Aztán valakinek úgyis épp az lesz az ideálja elöbb utóbb.

2021. júl. 25. 23:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!