Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen kívül milyen jó...

Tinderen kívül milyen jó társkereső oldalt vagy alkalmazást létezik ? 19/F

Figyelt kérdés
Nekem és a környezetemnek sincsen túlságosan pozitív tapasztalata a Tinderrel, senkit se ismerek, akinek sikerült onnan egy rendes, komoly kapcsolatot összehoznia. Olyat hallottam csak, hogy valamilyen rövid kis kapcsolatszerűség vagy egyestés kaland jött össze, de ezek kevésbé vonzanak. Tapasztalatom szerint a lányok többsége ott ilyenre vágyik vagy csak lehet nekem volt szerencsém pont ilyenekkel összefutni. Szóval valamilyen olyat keresnék, ahol lehet egy kicsit komolyabb kapcsolatra is nyitott lányokkal ismerkedni.

2021. júl. 1. 23:30
 1/7 anonim válasza:
Hát egy olyan oldalon, ahol kizárólag a felületesség számít, hogy nézd milyen óriási csávó / csaj vagyok, itt meg ott járok, meg ilyen emberekkel lógok, meg milyen f*sza egyedi poént lőttem el a leírásomban, hát mit vársz? Melyik oldalon nem felszíneskedés megy? Hát képekről + leírás alapján egyeztek bele abba, hogy összefuttok és k*rtok egyet. Erről szól az egész. Biztos alakul ki tartós kapcsolat is, de nem hinném, hogy az lenne a jellemző.
2021. júl. 2. 00:28
 2/7 anonim válasza:
A Facebook tarskeresoje sokkal jobb. Onnan már volt több randim és 1 kapcsolatom, most alakul egy új kapcsolat. A Tinderen csak átverések, perverz és ghostingolo pasasok jutottak nekem. Persze a Fb-os felületen is szakadtak meg beszélgetések, de nem olyan arányban mint a másikon. A te korosztályod nem tudom, milyen arányban van fent rajta, én már harmincas vagyok.
2021. júl. 2. 07:31
 3/7 anonim válasza:
Itt
2021. júl. 2. 11:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Esetleg lenne még néhány ötlet? Mert az a Facebookos tipp, az még megér egy próbát, de abban kételkedem, hogy itt a Gyakorin bármilyen értelmes ismerkedést lehetne lefolytatni.
2021. júl. 2. 13:29
 5/7 anonim válasza:
Badoo is van még, bár nekem nem tetszik, gagyi.
2021. júl. 2. 14:46
 6/7 anonim válasza:
Nekem a Bumble a kedvencem, általánosságban sokkal normálisabb emberek vannak rajta, mint Tinderen
2021. júl. 6. 20:21
 7/7 anonim válasza:
Jaumo play aruhazbol tölthető
2021. júl. 9. 03:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!