Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan, hol, milyen formában...

Hogyan, hol, milyen formában legkönnyebb olyan nőkkel ismerdekni akik épp párkapcsolat helyett szexkapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés
Jelenleg az életem olyan fázisban van, hogy nem lenne időm arra, hogy párkapcsolatot alakítsak ki, illetve fenntartsak. Azt pedig nem szeretném, hogy összejövök egy hölggyel aki párkapcsolatot keres és miattam csak csalódás érné, hogy nem tudom megadni neki amit szeretne. Ezért inkább egyelőre csak szexkapcsolatot, vagy barátság extrákkal kapcsolatot keresnék. Erre hol van a legnagyobb esélyem? Internetes felületen? Melyiken? Alkalmazás? Buliban? Milyen tapasztalatok van, hol keresnek azon nők akik szintén csak a fent leírtakat szeretnék?

2021. júl. 3. 08:52
 1/4 anonim válasza:

Tinder.

Buli.

2021. júl. 3. 09:07
 2/4 anonim válasza:

Ilyenre akkor van esély, ha nagyon jól nézel ki. Minden nőre (a fogatlan cigányasszonyra is) 15 kérő jut, tehát nem kell nekik kötetlen kapcsolatokkal vesződni.

Ha viszont szívdöglesztően nézel ki, akkor igazából mindegy, hol keresgélsz, lesz kapásod.

2021. júl. 3. 09:33
 3/4 anonim válasza:
Tinder, badoo
2021. júl. 3. 10:39
 4/4 anonim válasza:

Több társkereső is létezik, ahol be lehet jelölni, hogy milyen típusú kapcsolatot keresel. Pl. az OkCupidon úgy tudom, külön beállítható, hogy szexkapcsolatot keresel, és a keresőben szűrni is lehet a tagokat ez alapján. De azért érdemes a profilodon is részletesen kifejteni, hogy pontosan mi az elképzelésed. Hogy mekkora igény van erre a kapcsolattípusra, azt nem tudom, mert én nem ilyesmit keresek és más dolgok alapján szoktam szűrni, de egy próbát szerintem megér.


Viszont fontos megjegyezni, hogy azt, hogy mikor és kibe leszünk szerelmesek, nem lehet irányítani. A romantikus vonzalom vagy jön, vagy nem. Ezért simán megtörténhet, hogy valaki, aki egyébként képes romantikus vonzalmat érezni, de most épp olyan életszakaszban van, hogy csak szexpartnert keres, idővel mégis beleszeret abba, akivel tartós szexkapcsolatban van. Ezzel érdemes számolni. Ha ez neked nem gond, akkor oké. De ha célzottan olyan személyt keresel, aki egész biztosan nem fog hozzád romantikusan vonzódni rendszeres szexelés után sem, akkor én a helyedben olyan személyt keresnék, aki aromantikus. Az aromantikusok senki iránt nem vonzódnak romantikusan, azaz nagy valószínűséggel nem igénylik, hogy romantikus partnerük legyen, de szexuális kapcsolatra ettől még vágyhatnak, tehát nekik tökéletes lehet egy olyan jellegű kapcsolat, amit a kérdésedben felvázoltál. Aromantikus csoport van a Facebookon is.

2021. júl. 3. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!