Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sovány nők, nincs kedvetek...

Sovány nők, nincs kedvetek ismerkedni esetleg?

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 18:37
1 2
 11/17 anonim válasza:

Imádja a nyavaja, hányinger kerülget az aránytalanul nagy melltől. Kicsi, formás a legjobb 😊

Amúgy meg nálam és sok férfinál közhihedelemmel ellentétben sok esetben a mell nem olyan fontos szempont, mint ahogyan azt gondolják. Maga az alak, hogy vékony legyen százszor fontosabb és izgatóbb nálam.

Sajnos vékony, főképp igazán vékony lány/nő valahogy egyre kevesebb, ha van is, akkor már van barátja. Én legalábbis ezt tapasztalom, bezzeg teltből még ők próbálnak kezdeményezni, csak nem tudok vele mit kezdeni, mert abszolút nem tetszik.

Szóval állj be a sorba keresés terén! 😛

2021. júl. 7. 13:06
 12/17 anonim válasza:

Jó hogy te jobban tudod milyen a mellem... 😄😂

Sorba állni nem szoktam, főleg ismerkedés terén!! 😉

2021. júl. 7. 13:55
 13/17 anonim válasza:
Te szent Kleofás. :D Fogynak a vékonyak.. Nem jó a nagy mell..
2021. júl. 7. 15:46
 14/17 anonim válasza:
Nekem van.... Ha még áll az alku
2021. júl. 26. 23:02
 15/17 anonim válasza:
Nem értem miért nem dagadt nőkre írtad ki a kérdést. Sokkal jobb reakciókat kaptál volna xD
2022. nov. 10. 16:47
 16/17 anonim válasza:
Ha van jelentkező én meghívnék valakit egy hamburgerre.
2022. nov. 11. 06:26
 17/17 anonim válasza:
Nincs
2023. márc. 12. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!