Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan korombeli...

Van itt olyan korombeli Budapesti fiú, aki szintén nem nagyon tud odamenni lányokhoz, és segítene neki ha tudna beszélgetni egy olyan fiúval, aki ugyanígy van vele?

Figyelt kérdés

Ha úgy alakul, akkor tudnánk találkozni, és együtt túllendülni ezen, akár élőben segítenénk egymást.

21 éves fiú vagyok.

Ha ha benne lennél, írj egy privátot:)



2021. júl. 7. 12:03
 1/7 anonim válasza:
Ne mástól várj segítséget ilyen téren xD
2021. júl. 7. 12:16
 2/7 anonim válasza:
Úgy indul hogy találkoztok, beszélgettek a csajozásról aztán mindketten rájöttök hogy rohadt kanosak vagytok és úgyse tudtok csajt felszedni és innentől már csak történik aminek történni kell…
2021. júl. 7. 12:36
 3/7 anonim válasza:
Jobb lenne egy olyan emberrel ismerkedni aki ilyen helyzetben volt max 1 éve, de már rájött a titokra.
2021. júl. 7. 16:58
 4/7 anonim válasza:
Írj nyugodtan.
2021. júl. 7. 18:31
 5/7 anonim válasza:

Mennyire benne lennék, de sajnos még egy ilyen kapcsolatra nem állok készen,ezt úgy értem hogy barátnő keresése, ahoz először rendbe kell tennem magamat főleg belül.

Neked sok sikert kívánok,fel a fejjel,biztosan sikerülni fog, hajrá. 🙂

2021. júl. 9. 01:35
 6/7 anonim válasza:
Fehér furgonnal fog érkezni....
2021. júl. 11. 16:05
 7/7 anonim válasza:
Hasonló igényeim vannak, írtam
2022. jún. 10. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!