Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol ismerkedhetnék uralkodóbb...

Hol ismerkedhetnék uralkodóbb típusú lánnyal/nővel?

Figyelt kérdés

Szeretem az alárendelt szerepet és bár eléggé ki vannak tolódva a határaim, sokkal inkább vonz az a tipikus női dominancia ami nevel/büntet, de egyben támogat is. Oké-oké, vannak extrémebb vágyaim is, például időnként mindennél jobban szeretném, ha valaki megalázóan beszélne velem, de nem ez a fő vonal. Na meg természetesen nem csak ez az oldalam létezik, több vagyok azért egy papucsnál (ha-ha).


Van hobbim, vannak céljaim és szeretek beszélgetni is. Szóval, ha van valaki aki szeretne velem beszélgetni (csak egy sima gyks beszélgetőtársnak is örülnék) és a fétiseink valamilyen módon keresztezik egymást akkor jelezze. :D Korban annyira nincs kikötésem. Én 21 vagyok.



2021. júl. 12. 04:24
 1/10 anonim válasza:
Smpixie bdsm társkereső
2021. júl. 13. 12:35
 2/10 anonim válasza:

Mindenki mindenhol az smpixiet ajánlja, csakhogy az elég gagyi hely.

A fizetős dominákon kívül senki nem keres ott senkit.

Néha van 1-2 rendezvény, oda érdemes elmenni, aztán ennyi.

2021. júl. 13. 19:43
 3/10 anonim válasza:

Pixie


Vannak nem fizetős dominák is. Hogy miért nincsenek többen, arról nem tehet sem az oldal, sem a fizetősök. Senki sem üldözte el őket onnan.

2021. júl. 14. 21:05
 4/10 anonim válasza:

3-as, "Senki sem üldözte el őket onnan" ezzel azért vitatkoznék.


Amikor a barátnőmmel fedeztük fel a BDSM világát, beregeltünk az oldalra, mert el akartunk menni ilyen bulikba, meg azt hittük, a fórumon lehet kérdezni (amúgy nem, mert borzasztóan kevés az aktivitás)


A barátnőm domina, úgy is regelt be, másnapra már 30 olvasatlan üzenete volt. Aztán ez egyre nőtt, többszáz lett pár hét alatt. Egy idő múlva akiknek nem válaszolt, elkezdtek fenyegetőzni. Ez már ijesztő volt. Na ezután törölte magát és beregisztráltam én mint szubmisszív férfi, milyen meglepetés, azóta se jött privát üzenetem :D

2021. júl. 15. 16:31
 5/10 anonim válasza:
4. Párként regisztráljatok, és BDSM bulikba is párként menjetek el, ebből érteni szoktak.
2021. júl. 15. 16:42
 6/10 anonim válasza:

Az SMPixie -n sok éve vagyok tag, megismertem ott nagyon értelmes és csinos nőket mindenféle típusból, de az tény, hogy szinte mindegyikük szubmisszív. Ebből is jól látszik, hogy a szexuális dominancia a női nemtől nagyon messze álló tulajdonság. A magukat pénzért adó (vagy pénzért nem adó) nők engem a legcsekélyebb mértékben sem érdekelnek, belőlük rengeteg van a Pixie -n, mert felfedezték, hogy ilyen módon szexmentesen is kereshetnek pénzt, és gyakran ők diktálhatják a feltételeket. De ez nem igazi dominancia, csak egy színjáték a férfiak boldogságáért.


Azt a kevés valóban domináns nőt meg lehet ismerni a viselkedéséről, a kisugárzásáról, persze ez csak személyesen szokott működni.

2021. júl. 15. 18:29
 7/10 anonim válasza:
4-es, 3-as vagyok. Adom amit mondasz, sok igazság van benne. És ez sajnos nemcsak a pixiere igaz, más (akár sima) társkereső oldalakon is ugyanez a helyzet. Viszont pixien még olyat nem nagyon láttam, hogy valaki annak adott volna hangot, hogy nincs elég szub nő. Olyat már számtalanszor, hogy nincs elég domináns nő, és ezért mintha legtöbbször a fizetősöket okolták volna, ami azért elég érdekes.
2021. júl. 15. 18:45
 8/10 anonim válasza:
7: Szerintem nem a legyekre kell haragudni, mert rászállnak az elől hagyott, romló húsra, hanem nem kell elől hagyni a húst. A Pixie -re azért vagyok dühös, mert hagyja elkeveredni a fizetős nőket a kedvtelésből keresgélők között. Nem értem, miért nem lehet egy teljesen független részt dedikálni nekik, ahova csak azok mennek majd, akiknek egy szolgáltatásra van szükségük. Semmi köze a társkereséshez. A klasszikus társkeresők is kitiltanak mindenkit, aki bármilyen üzleti tevékenységre használja az oldalukat.
2021. júl. 15. 18:54
 9/10 anonim válasza:

Az a baj hogy egyébként nem olyan borzasztóan kevés a domináns nő. Tény hogy nem olyan sok mint a szubmisszív, de egyébként több van annál mint hinnéd.


Az a baj hogy egyrészt elnyomják magukban ezt a tulajdonságukat, másrészt meg nem is olyan fontos nekik ez a téma, hogy az ismerkedéskor már szóbakerüljön.

2021. júl. 15. 19:03
 10/10 anonim válasza:

A pixire lehet haragudni, de nem az oldal tehet rola kik regisztralnak fel.


Kb otvenszer annyi pasi van mint no.


Ugyanaz megy mind badoon tinderen, minden no tobbszaz uzenetet kap naponta hetente.


Sok ev tagsag utan osszesen 3 novel kerultem kapcsolatba, aki nem anyagiasdominanskent szerepelt az oldalon.

Az egyik sulyosan paranoid volt, a masik tinikoti szexualis traumak miett ferfigyulolo lett, a harmadikrol kiderult hogy jgazabol szub.

2022. ápr. 29. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!