Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan lány, aki benne...

Van olyan lány, aki benne lenne közös programban? Vakrandiban?

Figyelt kérdés

Teháááááát, azt mondom, hogy x napon y időben egy program és akkor arra eljön a hölgy. És ott a helyszínen látjuk egymást először és megpróbáljuk minőségileg eltölteni az időt. :))


26/F



Pov: van egy fehér furgonom is, megmutatom a bélyeggyűjteményemet. ;)



2021. júl. 12. 15:33
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Nekem bejön a humorod xD
2021. júl. 13. 22:13
 22/29 A kérdező kommentje:
juj köszönöm, gyűrűméretet dobjál már privibe, mert mennék az ékszerészhez. :$:$:$
2021. júl. 14. 00:50
 23/29 anonim válasza:
Bélyeget gyűjtesz, gyakorin ismerkedsz, 26 éves vagy, fehér furgonod van és annyira nem jön össze a csajozás, hogy már a hokizást is meguntad, marokmarcsinak is elege lett belőled és már vakrandiban is benne vagy csak legyen végre no mi?! Szánalmas vagy! Ismerkedj, menj bulizni, de lehetőleg ne a fehér furgonnal!
2021. júl. 14. 01:34
 24/29 A kérdező kommentje:
Most mi a bajod? Ahwww tudtam, hogy feketében kellett volna megvegyem. Mindig itt csúszok el. :(
2021. júl. 14. 02:01
 25/29 anonim válasza:
Nagyon szar a humorod, állj már le.
2021. júl. 14. 10:25
 26/29 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom. Már általános iskolás koromban pszichológushoz kellett vigyenek.


Máig emlékszem rá...Egy hűvösbe hajló őszi nap volt, tudjátok, amikor még a nyári meleg simogatja az arcodat, de már a szellőben benne van a közelgő tél hűvös lehelete. A sárga falevelekkel tarkított utcán édesanyám ellentmondást nem tűrően húzott maga után, miközben én gyenge kezeimmel próbáltam a széles járdát szegélyező kovácsoltvas-kerítésben megkapaszkodni, minduntalan hiába. A hajamat a szél kócolta, édesanyám pelerinjét az arcomba csapta, de a kora őszi nap még volt annyira erős, hogy könnyeimet felszárítsa.

Amikor beléptünk a fülledt levegőjű váróba a hangulat megváltozott. Édesanyám idegességének helyét feszült várakozás vette át, az én rossz kedvemet pedig különös kíváncsiság kezdte fűszerezni.

- Ne haragudjanak! Az épület passzív hűtéssel rendelkezik - mondta az asszisztens hölgy szabadkozva - Sajnos nem olyan a kinti hőmérséklet, hogy a kazán érzékelje, de mindjárt kapcsolok ventilátort.

Azzal a hölgy kiment. Csinos volt, talán a harmincas évei elején járhatott. Belvárosi garzonlakás, szorgos munka, önutálat és a szerelemre való végtelen vágyakozás áradt belőle. Bizonyára háziállata is volt.

Az óra ketyegett, a levegő kezdett elviselhetővé válni, s épp mielőtt az asszisztens szuszogva bevonszolta volna az ígért ventilátort, a várószoba sarkában álló, eddig szolidan meghúzódó, nagy, kétszárnyas, fehér ajtó jobb oldala kinyílt.

Ősz úr, keret nélküli szemüveg, köpeny, ízléses toll. Magabiztosság. Fürkésző tekintet. Azt hiszem ezt hívják karizmának. A fejével intett, hogy menjek, anyámnak, hogy maradjon. Az irodában rámutatott egy kényelmesnek tűnő székre, amíg ő a tölgy íróasztal mögött foglalt helyet. A süppedős szőnyegek és a plafonig érő könyvespolcok emelkedett hangulatot adtak a helynek. Az orvos előrehajolt. Szürkéskék szemét az enyémbe fúrta. Nagyjából fél percig nézett így rám mozdulatlanul. Majd megszólalt bársonyos, mégis karcos hangon, mely a szívemig hatolt:

- Nagyon szar a humorod, állj már le.

2021. júl. 14. 12:34
 27/29 anonim válasza:
wattpados fenykoromra emlekeztet az uriember *elmozsol egy kosza konycseppet*
2022. márc. 3. 23:04
 28/29 A kérdező kommentje:

update: Városligetben Magyar Zene Háza kiállítást nézünk.


27: ne csak emlékeztessen, legyek én az égből lecsapó fénylő jel, hogy kezdd újra, dobd sutba a múltat és legyen a jövőd a fénykorod. :3

2022. márc. 4. 01:16
 29/29 anonim válasza:

Azt hittem minden elveszett. Hogy soha sem lehetek mar a regi, mindazonaltal, hogy elvesztettem fenykori szenvedelyem aranylo langkent lobbano szikrajat. Am egyszer csak egy jelet lattam pislakolni egyhangu sotetsegemben, egy remeny sugarat. A sugar istentol erkezett. Az isten.. a kerdezo..

*plot twist*

2022. márc. 4. 07:06
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!