Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak még ingyenes társkereső...

Vannak még ingyenes társkereső oldalak?

Figyelt kérdés

Ingyenes alatt azt értem hogy mindenféle díjcsomag megvásárlása nélkül lehet írni a társkeresőre regisztrált más személyeknek, akár korlátozott számban.

Eddig csak olyannal találkoztam hogy a regisztrálás ingyen volt de minden másért fizetni kellett. Ezekben nem hiszek mert nagy valószínűséggel kamu az egész mint például a moreDates ahol kamu profilokkal csak lehúzzák az embert. Illetve olvastam más társkeresős kérdésben hogy aki befizetett a különböző társkeresőkre pl. az Elittársra még lemondani sem tudta mert nem tudta törölni a fiókját az oldalról mivel ilyen opció nem is volt a társkeresőn, törlési lehetőség mondjuk a moreDates-nál sincs,illetve a supporttal sem tudta felvenni a kapcsolatot legalábbis nem válaszoltak a megkeresésére. Így folyamatosan vonják le az előfizetést vásárolt személy számlájáról a havidíjat míg az adott személy le nem tiltja a bankkártyáját melyről az előfizetés megtörtént. Ezért kerülném nagy ívbe az ilyen fizetős, átverős vackokat.



2021. júl. 14. 17:44
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Nincsenek 🤷‍♂️
2021. júl. 14. 17:45
 2/32 anonim válasza:
Élő chates oldalak vannak: chat.hu, Anotalk, Bázis chat, Gyalogló chat stb...
2021. júl. 14. 17:58
 3/32 anonim válasza:
A Badoo szintén fizetős lett? Kb. 6 évvel ezelőtt még ingyen lehetett rajta mindent csinálni.
2021. júl. 14. 18:00
 4/32 A kérdező kommentje:

2-es köszi a hozzászólást.


Chat programokkal az a baj hogy a legtöbb ember nem társkerés céljából megy fel hanem vagy alkalmit keres vagy csak beszélget. Mondjuk az Anotalkot nem ismerem, de lehet majd teszek egy próbát ott is.

Mindenesetre nekem társkeresés lenne a cél, tudom ritka ez férfiként de nem érdekelnek az alkalmi, szeretői meg szex kapcsolatok.

2021. júl. 14. 18:09
 5/32 A kérdező kommentje:

3-as pár hónapja próbalkoztam badoon, úgy emlékszem ott sem tudtam üzenetet küldeni, mint ahogy azt sem engedte megnézni hogy ki látta a profilomat.


Lehet régebben ingyenes volt, úgy tűnik már nem az.

2021. júl. 14. 18:10
 6/32 anonim válasza:

Szerintem ha komoly kapcsolatot szeretnél,akkor áldozz rá.Az ingyenesen csak komolytalanok,unatkozók lesznek.Meg nőként regisztráló férfiak.

Ahol fizetnek a tagságért ott garantáltan komolyan is gondolják az emberek a párkeresést.

2021. júl. 14. 18:16
 7/32 anonim válasza:
Itt
2021. júl. 14. 18:29
 8/32 anonim válasza:
2021. júl. 14. 19:07
 9/32 anonim válasza:

Az Első találkozás az ingyenes és eddig egész jónak és használhatónak tűnik. Vagy a Szívküldi. Viszont ott olyan sokan nincsenek.

Illetve ja itt is lehet. Bár nem kell nagy reményeket fűzni hozzá, de szerintem egy próbát megér.

2021. júl. 14. 19:12
 10/32 anonim válasza:

Első találkozás, Szív küldi. Ezekről még nem is hallottam! Úgyis ezek is csak addig lesznek ingyenesek, míg az emberek rájuk nem kapnak...

A Badoo 6 + éve sem volt teljesen ingyenes, de akkor még bárkinek tudtál ingyen üzenetet küldeni. Mostmár semmit nem tudsz ott csinálni ingyen... Lehúzzák rólad az utolsó bőrt is, csak fizess...

Az Anotalkkal az a probléma, hogy 2,5 - szer annyi a pasi, mint a csaj, és gyakran hosszú percekig kell várnod férfiként, hogy betöltsön egy csajt.

Chat.hu - n is ez a probléma, hogy egy nőre 8 - 10 férfi ráír, és nem biztos, hogy te leszel a befutó...

További probléma az élő chates oldalakon, hogy rengeteg a férfi troll, aki nőnek adja ki magát... Meg az unatkozó, gyerekes tinilányokból is akad bőven, aki többnek adják ki magukat, mert nincs jobb dolguk...

2021. júl. 14. 19:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!