Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkeresőn hogyan lehetne...

Társkeresőn hogyan lehetne ráírni egy lányra, ha nincs semmi olyan az adatlapján, amiből ki lehetne indulni?

Figyelt kérdés

Tehát csak alapadatok vannak megadva, valami egyedi bemutatkozó vagy érdeklődési amiből ki lehetne indulni, nincs.

Milyen, nem túl rámenős szöveggel lehetne kezdeni? Sajnos semmi tapasztalatom nincs ilyenbe, nem vagyok az a "vagány csávó" akiből csak úgy jönnek az ilyenek.



2021. júl. 17. 18:41
1 2
 1/19 anonim válasza:

Nekem nőként az olyan üzenetek tetszenek, amik meglepőek, és/vagy mulatságosak és van benne kérdés, amire választ vár a partner.

Pl: egy sráccal úgy kezdtünk el ismerkedni, hogy az első kérdése az volt, hogy szeretem-e a mákos lecsót és készítenék-e neki.😄

2021. júl. 17. 19:31
 2/19 A kérdező kommentje:

#1 az a baj, hogy én se vagyok valami kreatív ilyenbe

#2 köszi, bár az a baj, nem nagyon van ilyen ötletem mit lehetne feldobni ami nem olyan gáz téma

2021. júl. 17. 19:56
 3/19 anonim válasza:

Tök mindegy ha ír is magáról. Alig van aki veszi a fáradtságot és elolvassa.


Meg úgyis megkérdezi mi a hobbid, hiába írom ki.


Ettől függetlenül nem vagyok ostoba és a férjem is hál Istennek így gondolta app-on is, pedig nem volt kitöltve.

2021. júl. 17. 19:57
 4/19 anonim válasza:
Jelentgethetitek, de szerintem nem lehet sok jót várni egy olyan nőtől, aki nem képes legalább néhány dolgot írni magáról. De ő lenne, ez első aki megsértődik, ha azzal vádolnák, hogy csak a testét kínálja.
2021. júl. 17. 20:11
 5/19 anonim válasza:

Nem jelentget senki szerintem főleg ha rám gondoltál. #3


Azért emeld ki, hogy tisztelet a kivételnek!


Nekem pl. sose volt kint köldökig kivágott felsős kép. Egész alakos se. Csak az arcom kb 3db képpel. Fáradoztam eleinte a bemutatkozással. De úgyis megkérdezi hiába van kiírva. Gondoltam ha már leírom h x helyen lakok, ennyi éves vagyok, ezt meg ezt szeretem stb akkor venné a fáradtságot és tényleg, mint a kérdező is szeretne valamit úgy írni h " szia. Látom te is szereted a...


Sokkal többen jöttek frappánsan amikor nem volt bemutatkozóm.


Volt aki verset, volt aki hasonlókat a lecsós sztorihoz.

2021. júl. 17. 20:24
 6/19 anonim válasza:

Szia


Olyan furcsa, hogy semmi nincs az adatlapodon. MIért nem írsz magadról valami szépet? Vagy ilyesmi

2021. júl. 17. 21:07
 7/19 anonim válasza:
#6 na ez egy tipikus ne is remélj választ kezdeményezés.
2021. júl. 17. 21:15
 8/19 anonim válasza:
6: Ha magától nem írt bemutatkozót az adatlapjára, akkor szerintem egy ilyen általános kérdésre sem fog reagálni. Érdemesebb konkrét dolgot kérdezni elsőre és a reakciója alapján folytatni.
2021. júl. 17. 21:17
 9/19 anonim válasza:

Ha nincs szöveg, esetleg nem nyújt kapaszkodót valamelyik fotó? Ha nem, lehet rá valami kommunikációt beröffentő tréfát irni, akkor..:

- "elbűvölő személyiségem alappillére a hallgatás" - by Vaják

- egyszer egy ITSEC-es csajnál Turing-teszttel kezdtem, szóval a munka is adhat támpontot

- igérd meg neki, hogy bemutatod édesanyádnak

- tedd fel a mindent eldöntő power-kérdést, azaz, hogy egy szines kör szerinte inkább pizza vagy mandala

- mélyviz, kezdj holló/róka/sajt stratégiával, udvarolj - "Varázslatosan hipnotikus a xzy az n. fotódon"

- válj elérhetetlennek tűnővé, csigázd fel - "Szia! Hegedűművész vagy? Én most indulok Balatonra, hétfőn folytköv.."

- gamification, vond be - "végre valaki.. bocs épp főzök, tudnál segiteni?"

- legyél magabiztos paraszt - "szia, egy gyors bemutatkozást kérnék"

- tűnj elfoglaltnak, mutatkozz be

2021. júl. 17. 21:25
 10/19 anonim válasza:

5

Igen, a vers jó ötlet, úgyis sokan idézettel operálnak. Itt egy József Attila, neked adom!


"Csináljunk gyereket, hadd vessen cigánykereket!"

2021. júl. 17. 21:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!