Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 40+ os hölgyek valaki ismerked...

40+ os hölgyek valaki ismerkedne egy fiatalabb 26 éves sráccal?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem ez nem valami fétisem :)

Tavaly nyáron volt 1 kisebb kalandom egy érettebb hölgyel egy nyaralás alkalmával. Azóta is sokszor eszembe jut hogy mennyire más volt mint egy 20 on éves. Itt főleg a kommunikációra meg úgy az egész világszemléletre gondolok.

Nem szexpartnert keresek.

Egyszerűen akivel jól el lehet dumálni , akár még élőben is.

Személyesen ilyen bulikban pedig oké hogy ott vannak a 40+ osok de ők mások , értitek gondolom.



2021. júl. 18. 11:54
 1/9 anonim válasza:

"Egyszerűen akivel jól el lehet dumálni, akár még élőben is." Persze...

Továbbá, még ezeket a sunyi szövegeket is bírom:

"Csak beszélgetni szeretnék, nem szexpartnert keresek! Csak ismerkedni szeretnék, nem szexpartnert keresek!"

Ezek az alattomos szexpartner kereső szövegek... Mintha minden nő Szellemi fogyatékos lenne, és nem látna át az erdőn...😂

Dugni akarsz egy te is egy milffel, mindenki tudja!😅

Mondjuk, megértelek! Nekem is volt szerencsém milfhez! Tényleg sokkal jobb volt, mint a korombeliek!

Hátha lesz itt kapásod!

2021. júl. 18. 12:27
 2/9 anonim válasza:

Biztos, hogy nem. Hiába emeled ki az érettséget, ha Te magad nem vagy az. Mindjárt elsőként kaptál egy provokatív/trollkodó választ, és már „tajparaszt” módjára válaszolsz, nevetve a markodban „hú ezt most jól megadtam neki”. Amikor ezeket szimplán figyelmen kívül hagyja egy normális illető. Bár, azért elgondolkodtató, hogy miért ilyen személyek társaságát keresed, mert az elég idióta kifogás, hogy nincs a korosztályodban értelmes veszélgetőpartner. Ha konkrétan leírnád, mint a 3-as, hogy csak egy milf kell kufircra, az teljesen ok.


Meg ezek az összeférhetetlen kifejezések: „kis kaland”, „nem szexpartnert keresek”... Aha. Igen. Persze... Nem hiteles.

2021. júl. 18. 12:43
 3/9 anonim válasza:
Egyesek azt hiszik, elég csak fiatalnak lenni és a 40 feletti nők már ugranak is rájuk.
2021. júl. 18. 15:01
 4/9 anonim válasza:

Ennyi álszent embert!


Nem mindegy nektek, hogy mi a kérdezőnek a célja?

Ha meg kiírta volna kerek-perec, hogy 40-es nőket akar dugni kettesével, akkor meg az lenne a bajotok!



Amúgy miért olyan hihetetlen, hogy jobban szótért az idősebb nőkkel?


Én 33 évesen eljutottam oda, hogy kritérium lett, hogy legalább 5, de inkább 10 évvel legyen idősebb a nő!

Egyszerűen a fiatalabbakkal nem tudok semmilyen kapcsolatot kialakítani. De még egy jót beszélgetni sem.

Ők sem vesznek észre engem, meg én sem tudok rájuk nőként tekinteni.


Szóval lehet álszenteskedni, de ha a gyerekvállalás nem téma, akkor egy 35-50 közötti nőnél nincs jobb! Sem szexuálisan, sem intellektuálisan, sem sehogy!


Nyilván nem ugranak rám csak úgy a 40-es nők, de ha kulturáltan, udvariasan közelítek feléjük, azt igenis jó néven szokták venni.

2021. júl. 18. 18:35
 5/9 anonim válasza:

Írj ha gondolod.

44/N

2021. júl. 18. 18:42
 6/9 anonim válasza:
en mar rajottem, hogy azok a 40 es nok is ugyan olyan xarhaziak sok tekintetben mint huszoneves tarsaik, max abban kulonboznek hogy eresek a labaik, szet van szakadva minden bor nyaktol lefele vagy a terhesseg vagy az elhizes vagy a ketto egyutt miatt, es jonnek itt a nagy bolcs dumaval pedig ezerszer tobb eszem van soknal huszoneveskent mint nekik 40+ kent... Csak peldakent, csomoan mar tizenevesen szultek, aztan meg allandoan sirnak hogy xar az elet de a gyerekukkel takaroznak orokke hogy az megszepiti... Akinek anno ennyi esze volt az meg is erdemli.
2021. júl. 18. 19:11
 7/9 anonim válasza:

A 4-es vagyok!


6-os!


Te sem voltál még 40-es nő közelében!

2021. júl. 18. 19:15
 8/9 anonim válasza:
Irj ha gondolod én is 44 vagyok😀😊
2021. aug. 15. 20:16
 9/9 anonim válasza:

Kedves 6 os.😁😁Igenis 40 feletti vagyok és nem híztam el nem szültem tizenevesen, és tudok értelmesen beszélgetni.

Az hogy valaki szét van e szakadva ami a ráncosodast illeti az vagy genetika vagy életvitel kerdése.

Vannak 20-on évesek, bar átlagban kevés, akivel lehet értelmesen beszélgetni.

2021. aug. 16. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!