Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A férfiaknak bejönnek a...

A férfiaknak bejönnek a belevaló,kezdeményező csajok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy a férfiaknak bejönnek a merészebb kezdeményező csajok? Sok férfi barátom álltal elmondottan egy belevaló,humoros,jófej,dögös csaj vagyok aki nem riad vissza a kezdeményezéstöl. De rengeteg pasitól meg azt hallottam hogy ez riasztja őket és ők akarnak kezdeményezni. Félreértés ne essék én nagyon szeretem ha a férfi kezdeményez de ha nagyon tetszik nekem egy pasi akkor nem riadok vissza a kezdeményezéstől. Emellett nagyon gondoskodó és nőies vagyok.

2021. júl. 20. 12:54
A kérdező szavazást indított:
Igen,határozottan
Igen,alkalmi kapcsolatra
Nem
Attólfügg
91 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
örülök, ha kezdeményez, s utána el tudja fogadni azt, hogy vezessem.
2021. júl. 20. 13:05
 2/30 anonim válasza:

Szia!


Számomra abszolút nem riasztó, de azért nyilván túlzásba sem kell esni. :)

27/F

2021. júl. 20. 13:07
 3/30 anonim válasza:
Szerintem a legtöbb férfit ez nem zavarja, de nyilván van, akit igen, ez egyénfüggő.
2021. júl. 20. 13:22
 4/30 anonim válasza:

Mivel már párszor rászedtek/átvertek kezdeményező csajok, én ehhez óvatosan állok. Mivel nem vagyok jóképű, meg kövér is vagyok, stb, nálam már gyanus hogyha kezdeményez egy nő. Én viszont többet nem fogok kezdeményezni az is biztos, mert le se szarnak, vagy kiröhögnek, stb. Igen tudom, én vagyok a hülye, változzak meg, fogyjak le. Nem valószínű, hogy meg fog történni. "Akkor ne csodálkozz, ha nincs senkid" Nem csodálkozom. Majd ha lesz valaki, aki így elfogad, akkor lesz, ha nem, akkor nem, akkor egyedül halok meg.


Bocsánat, de ez most kikívánkozott.

2021. júl. 20. 13:34
 5/30 anonim válasza:
Attólfügg.Ritka az olyan nő/lány akinek ez természetéből fakad, sokszor lehúzás vagy megalázási szándék van mögötte.Én már jóesséllyel levágom az ilyet, amúgy ez is csak egy szerep ami aztán négyszemközt derülne ki mennyire valós.
2021. júl. 20. 13:39
 6/30 anonim válasza:

Nekem tetszene ha egy lány kezdeményez én sokkal visszahúzódóbb vagyok, de az nem tetszene ha nagyon nyomulós lenne és kb megijesztene

21/F

2021. júl. 20. 13:39
 7/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kedves 6-os neked mi az ami nyomulósnak számít?
2021. júl. 20. 13:51
 8/30 anonim válasza:
Ismertem egy ilyen lanyt. Nekem nagyon bejott az, hogy nyitott es szokimondo, nem kellett talalgatnom, hogy vajon mire gondoltal meg ertelmezni a "jeleket". Azota inkabb az ilyen lanyok jonnek be :)
2021. júl. 20. 13:59
 9/30 anonim válasza:
gondolt* autocorrect.
2021. júl. 20. 14:00
 10/30 anonim válasza:

Ezeknek a kérdéseknek semmi értelme. Már a saját megélésed is teljesen szubjektív. Az, hogy milyennek látnak téged, megint teljesen más lehet. A férfiak számára ideális nő is személyenként változik.

Tehát semmi értelme az itt összegyűltektől kérdezni, hogy akikkel találkozni fogsz, azoknak mi fog tetszeni.

2021. júl. 20. 14:00
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!