Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nyíregyházán hol lehet ismerke...

Nyíregyházán hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 13:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Nőként szeretnék ismerkedni.
2021. júl. 21. 13:28
 2/10 anonim válasza:
Korod?
2021. júl. 21. 13:34
 3/10 anonim válasza:
Nőként bárhol.
2021. júl. 21. 13:34
 4/10 Era50 válasza:
Sztem ugyanott mint bármely más városban... Utcán nem ismerkedünk, már szórakozóhelyeken se nagyon, tehát marad az iskola, munkahelyed, vagy online ismerkedés.. Nőként bárhol? Ugyan már!
2021. júl. 21. 13:54
 5/10 anonim válasza:

Így van. Bárhol. Sőt.

Pont ott, ahol nem is számítanál rá.

Az ismerkedésnek a következő a lényege:

Mindegy, hogy ffi vagy nő vagy.


Éld az átlagos hétköznapi életed, menj mindenhova ahova eddig mentél. Bolt, bevásárlás, stb

Legyen nyitva a szemed, és majd akkor jön a kapcsolat amikor nem is tervezed. 🤷‍♂️

Ez a lényeg. Bármilyen mesterséges gyorsítás, vagy erőlködés, nem fog célra vezetni. 😥

Az inernetet nem annyira ajánlom, de ez már egy másik történet.

Erről órákat lehetne beszélni.


Tudom, hogy nehéz, mert az ember megszeretné ezt gyorsítani, de az sajnos nem igazán célra vezető.

Tudom, mert ferfiként ugyanebben a cipőben járok, és sajnos fiatalka sem vagyok. 😭

2021. júl. 22. 11:42
 6/10 anonim válasza:

Én is szeretnék ismerkedni nyiregyröl

F

2021. júl. 23. 08:41
 7/10 anonim válasza:
24/f, szeretnék én is ismerkedni, írhatok valakinek?
2021. aug. 6. 21:24
 8/10 anonim válasza:
Amúgy elég szomorú, hogy ennyire nem lehet ismerkedni kb már sehol, ráadásul erre felé nem nagyon nyitottak emberek az ilyesmire, ahogy látom és tapasztalom. Munkahelyemen kb én vagyok a legfiatalabb, de aki meg tetszene az már foglalt :/ (előző voltam)
2021. aug. 6. 21:32
 9/10 anonim válasza:

#8

Miért nem ütöd ki a csavojat? Ezt csinaljak a profik👊👊👊👊👊👊👊

2021. aug. 7. 07:28
 10/10 anonim válasza:
En Nyíregyházi vagyok. Irhatsz nyugodtan 😊
2021. aug. 7. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!