Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » El kell engednem ?

El kell engednem ?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy kb 1 hete, úton voltam hazafele vonattal , át kellett szállni . Ahol várnom kellett egy másfél órát . Így gondoltam beülök a váróba . Sok pad foglalt volt , ült az egyiken egy lány én a mellette lévő padra ültem le. Szokásosan elővettem egy könyvet amit olvasni kezdtem. A lány nagyban telefonálgatott hallottam dolgokat, közben, benyomtak egy vers a peron-on-t( Van most a MÁV-nál ez a vers-et nyomkodnak). Kicsit szerelmes volt a vers, meg hallottam a lányt ahogy mondta a telefonba megoldja a szállást. Mondom megszólítom , hogy kér-e italt egy ilyen nap után. Aztán beszélgettünk . Kiderült pár dolog. Debrecenből jött fel túrázni .nem tudta merre mennyen mondtam Xy fele megyek . Ő is végül arra jött de én előbb szálltam le. Megvan Facebookon írtam neki de semmi válasz. Gondoltam küldök hangüzenetet vagy valamit. De végül nem küldtem. Szerintetek várjak vagy próbáljam elérni? Fog keresni? Vagy én kb ennyi voltam számára? Pedig szép kis pillanat volt . Volt érdekes sztorija is de hosszú lenne leírni.

2021. júl. 21. 20:01
 1/5 anonim válasza:
Nincs mint elengedni, csak egy útitárs volt.
2021. júl. 21. 20:22
 2/5 A kérdező kommentje:
De , én éreztem , hogy lehetetne több is. Valószínűleg akkor lehet , félre néztem a jeleit.
2021. júl. 21. 20:24
 3/5 anonim válasza:
Talán még 1x írj neki, hogy na heli, de ha nem, akkor engedd el. Sajnos ez ilyen. Mindenesetre jól cselekedtél, így tovább, kitartást!
2021. júl. 21. 20:42
 4/5 anonim válasza:
Engedd el, csak jópofiból irt
2021. júl. 22. 01:48
 5/5 anonim válasza:

Ha ismeretlenül írtad, engedélykérésekbe kerülhetett az üzented. Ez esetben gáz lenne, ha még irogatsz...majd észreveszi vmikor-én se szoktam értesítést kapni, ha van ott vmi friss.

Ha direktbe ment, v már jelölted és úgy nem reagált, akkor hagyd. ..de előbbi esetben se azon "csücsülj" h mikor reagál és mi lesz

2021. júl. 26. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!