Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 35-43 év közötti budapesti...

35-43 év közötti budapesti nők, lenne kedvetek ismerkedni velem?

Figyelt kérdés

42 éves, mások szerint humorosnak mondott panel lakó aranyszívű férfi vagyok.Szabadidőmben a rántott hús mellett szívesen falom a könyveket, színházban a sorok között is képes vagyok olvasni.

Szeretem nagyközönség előtt kiengedni a hangomat(karaoke), s ezt örömmel megismétlem otthon a négy fal között, a szomszédok nagy örömére.Továbbá imádok korzózni a bp-i utcákon, s nézni a futópályán erőlködő sok embert.Néha feltűnök uszodákban is.Rejtvényezek is.Káros szenvedélyem nincs, és nem is hiányzik.Tartós komoly kapcsolatot keresek budapesti nő személyében.Megkereséseket privát üzenetben várok.


Kedvenc idézetem:


"Omnia vincit Amor,,(Vergilius)



2021. júl. 23. 16:37
 1/2 anonim válasza:
Ha a szó szoros értelmében 43 év a felső korhatár, akkor azt tudomásul veszem és teret engedek a többi válaszolónak.
2021. júl. 23. 17:14
 2/2 anonim válasza:

Nem. De azért kösz, hogy megkérdezted.

Ja, és értettem a humorodat, még mielőtt azt hinnéd, hogy nem.

2021. júl. 23. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!