Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Èn egy 36 èves Srác vagyok...

VW Passat Team kérdése:

Èn egy 36 èves Srác vagyok 177 magas vèkony testalkatú Szabolcs megyèben èlek , àruljátok el ilyen nehèz ma ismerkedni főleg interneten lányokkal ? 🙄🙁

Figyelt kérdés

2021. júl. 27. 06:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Elèg rég fent vagyok és komoly kapcsolatot keresek, nekem nincs nagy elvàrásom és nem válogatok …de szinte mindenki csak beszélgetni van fent…. Pedig nem hinném hogy rossz kèpű lennèk…de ugy veszem èszre a lànyoknak a kigyurt izmos vagànykodó pasik kellenek …A legtöbb lánny fotó alapjàn vàlogat….esèlyt sem ad a màsiknak hogy jobban megismerje 🙁
2021. júl. 27. 06:55
 2/9 molnarmarcell21 válasza:
Valószínűleg másokhoz képest nem vagy elég érdekes. Esetleg köze lehet hozzá, hogy 36 évesen srácként tekintesz magadra, holott középkorú férfi vagy :)
2021. júl. 27. 07:20
 3/9 anonim válasza:
Igen nehéz,főleg ha az átlagos "középréteghez"(munka, anyagiak terén) tartozol.Ma már az ilyen lányok nők nincsenek annyira rászorulva egy párkapcsolatra, elvannak a szüleikkel, nekik kevésbé szégyen mint egy fiúnak/férfinak.Elváltak, csalódottak, megkeseredettek de ott a lakás,ház amit fent tudnak tartani egyedül is(persze itt is befigyel sokszor a nyugdíjas mama segítsége...)munka mellett elvannak otthon vagy a hevesebb vérmérsékletűek alkalmi kapcsolatokkal.Aztán ott vannak akénszerkapcsolatosok aki nem tudnak-mernek váltani.Ha úgy van simán válogathatnak nem csak az interneten hanem élőben is...
2021. júl. 27. 07:53
 4/9 anonim válasza:

2

Középkorú?? Ennyi erővel te meg taknyos gyerek,már ha a 21 a nick-edben a korodat jelzi.

Felnőtt férfi, esetleg. A középkorú az inkább a 45+.

2021. júl. 27. 09:44
 5/9 molnarmarcell21 válasza:

Hát ezen lehet vitatkozni, szerintem egy 36 éves már élete, illetve felnőttkora középső szakaszát éli. Igaz, sokan valóban inkább 45-65 közöttiekre értik.


De semmiképpen sem srác. Mindenesetre az, hogy 36 évesen srácként tekint magára, szerintem egyfajta éretlenségre utal, ami magyarázhatja a sikertelenségét az ismerkedésben.


40/F

2021. júl. 27. 10:13
 6/9 anonim válasza:

Nagyon tul gondolod. Igen, interneten a kulso az elso amit meglatnak, tehat ha elonytelen kepeid vannak, akkor mar X az elejen.


Amugy meg ha kicsit utana olvasol (evolucios pszichologia), akkor hamar rajossz, hogy a noknek egy erot sugarzo ferfire van szukseguk. Ez az ero tobb mindenben megnyilvanulhat es nem keverendo ossze az agresszivitassal. Egy fizikailag eros, dominans, magabiztos ferfi, akit mar csak eloiteletbol is a "rosszfiu" kategoriaba soroltok, sokkal sikeresebb lesz, mert mar maga a jelenlete is erot sugaroz, nem pedig gyengeseget. Olyan ferfi kell a noknek, akire fel tudnak nezni.


Ez az interneten hisztizes meg mindent sugaroz, csak erot (es magabiztossagot) nem.


Csak azt javaslom, hogy probald hangsulyozni a ferfias tulajdonsagaidat es inkabb szemelyesen probalkozzal, ha interneten nem megy. Viszont szemelyesen is fontos a kulso. Egy vekony fogpiszkalo nem tul ferfias latvany, edzeni pedig nem szegyen es nem kell olyan bicepszednek lennie, mint egy forradalom (48-as), csak legyen egy magabiztos, normalis kiallasod, rendes tartasod. Ha mellette igenyes vagy es megtanulsz beszelni a nokkel, akkor biztosan nagyobb sikered lesz, mint eddig volt.

2021. júl. 27. 12:05
 7/9 anonim válasza:
Amúgy szerintem egy egészséges kapcsolathoz kell az is, hogy a két fél külsőleg vonzódjon egymáshoz, nem jó ez a fűvel fával összejönnék hozzáállás, így nem is lesz tartalmas, hosszútávú kapcsolatod. Ismerj meg egy nőt, keress valaki olyat aki többé tesz téged, ne csak azért keress egy barátnőt, hogy legyen.
2021. júl. 27. 16:07
 8/9 anonim válasza:

Én azt vettem észre hogy nagyon sokan csak X megye X városában keresnek párt. Ami szerintem egy bizonyos kor felett már nem azt mondom hogy esélytelen de igem csekély rá az esély hogy megfelelő párt találjanak.


Én azért szoktam országosan keresni.


Továbbá nem mindegyik oldal se jó társkeresésre. Tinderen biztos nem sok esély van rá.


Továbbá azt is megfigyeltem hogy mindenkinek van egy elképzelése s olyan társat keres pl. legyen vékony/legyen magas, legyen szőke, legyen barna, legyen sportos, legyen molett legyen ilyen-legyen olyan.Szerintem ez már rossz. Tudom mindenkinek van egy elképzelése de ha csak ezt keressük elsiklunk a lényeg mellett s akaratlanul se találjuk meg a társunkat.

2021. aug. 2. 22:05
 9/9 anonim válasza:
36 évesen már rég nem srác vagy...ezért nem tudsz ismerkedni
2021. aug. 31. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!